טיילור סוויפט פתחה בשישי האחרון פרק חדש בקריירה שלה, ואם חשבתם ש-"Bad Blood" היה אפל כנראה שתהיו בהלם כשהאלבום המלא יצא בנובמבר הקרוב. אחרי שבשנים האחרונות סבלה מתדמית האישה השנואה, הילדותית והמרשעת של התעשייה וספגה לא מעט כאפות מהקולגות שהגדירו אותה כאויבת, הזמרת בת ה-27 שחררה את הסינגל "Look What You Made Me Do" ופתחה במתקפה אגרסיבית במיוחד. היא באה בעצם להגיד להייטרס שלה "תראו מה גרמתם לי לעשות" - מוזיקה על השנאה שלי כלפיכם. מדובר בסאונד שונה מכל מה שכוכבת הקאנטרי לשעבר הוציאה עד היום.

רבים מהמעריצים כבר הספיקו לזהות את הרמזים שמוטמעים במילות השיר. בבית הראשון שמתייחס לקניה ווסט, טיילור שרה "לא אוהבת את הבמה המתהפכת שלך", הבמה הייחודית שנבנתה עבור סיבוב ההופעות של הראפר (איתו הגיע לארץ לפני שנתיים). ביקורת קשה שהופנתה כלפי טיילור אחרי הכרזת תאריך השקת האלבום "Reputation", סבבה סביב העובדה שמדובר גם ביום פטירתה של אמו של ווסט. מההנהלה של הזמרת נמסר שאין קשר בין הדברים, אבל מצד שני, טיילור סיפרה בעבר שלא קיימת יריבות בינה ובין קייטי פרי. זה לא מנע ממנה לתקוף את פרי בכל הזדמנות, כולל בשיר החדש. הבית השני עוסק באופן מובהק באויבת. היא יורה חצים לעבר קייטי עם שורות כמו "ביקשת ממני לבוא לישון אצלי ונעלת אותי בפנים", אחר כך היא מוסיפה רמז שמתייחס לסינגל "Bon Appetit" עם השורה "עשית עליי משתה".

כמו הציפיות, כך גם הצלחת השיר החדש, שבתוך שלושה ימים כבר הספיק לשבור שיאי השמעות, להגיע לפסגות המצעדים והבטיח את מקומו כאחד הלהיטים הגדולים של השנה. את הקליפ טיילור צפויה להציג לראשונה בטקס פרסי האם טי וי שיערך הלילה. רק נציין שהקליפ ל-"Swish Swish", בו קייטי וניקי מינאז' מלכלכות על טיילור יצא גם במהלך סוף השבוע. מדובר בניסיון להשיב אש או סתם צירוף מקרים? אתם יודעים מה אנחנו חושבים.