קארדי בי לא מפסיקה לשתף אותנו בנבכי מערכת היחסים היפה והסוערת שלה עם בעלה ואב ילדה לעתיד, הראפר אופסט ("מיגוס"). אחרי השמועות על הבגידה שאושרו, והשמועות על הריון שאושרו, והשמועות על חתונה סודית - שאושרו, אנחנו נחשפים לאיומים פומביים מצד הראפרית לכיוון בעלה.

קארדי כנראה רמזה לבעיות ביחסים שלה ושל אופסט, בסטורי שלה באינסטגרם שבו העבירה 3 מסרים מסתוריים אך מאיימים. "אמרי לך שלא התחתנת עם כלבה ממוצעת, עכשיו תראה", אחת ההודעות אמרה. "אל תפגע בעצמך", נכתב בשנייה, ובשלישית - "הכל כיף ומשחקים עד שאני אלד". הזמרת מחקה את המסרים זמן קצר אחרי שהעלתה אותם, אבל מעריצים זריזים הספיקו לתפוס את הסטוריז המדוברים וכמובן לצלם. 

 

A post shared by the Jasmine BRAND (@thejasminebrand_) on

התזמון של הסיפור מדאיג אותנו במיוחד בשל העבודה שקארדי אמורה ללדת את ילדם המשותף בימים הקרובים, ונותר לנו רק לקוות שמדובר באי הבנה שתיפתר בקרוב. קארדי פרסמה בטוויטר הכחשה אחרי שהטיחו בפניה שאופסט שוב בוגד בה: "לא כל בעיות במערכת יחסים הן בגידה... אנשים כל כך מוזרים", היא כתבה.

אבל נראה שלפחות נכון לעכשיו הזוג חזר לשגרה - אתמול פורסם שקארד חילצה את אופסט מדו"ח תנועה ששוטר רצה לתת לו, כשהסכימה לעלות לשיחת וידאו עם השוטר ולאפשר לו לצלם את המסך את המסך. לאחר מכן הוא כמובן שחרר את אופסט לדרכו, שהודה לאשתו בציוץ בלתי נשכח.