אנחנו אמנם במרחק של כחצי שנה מפורים, אבל בעולם הכנת התחפושות להאלווין כבר החלה, ומסתבר שאחת האופציות החזקות כרגע היא לוק הזומבי מהקליפ החדש של טיילור סוויפט. אם עוד לא יצא לכם לראות את הוידאו הסופר מושקע ל-"Look What You Made Me Do", שיצא בסוף החודש שעבר וצבר מאז כמעט 400 מיליון צפיות, אתם פספסתם כמה מהמראות האייקונים ביותר של הזמרת. למרות שסוויפט החליפה שם תלבושות כמעט בכל סצנה, אין ספק שהזומבי התעלה על כולם.

כחלק ממסע הקידום שלה לקראת אלבומה החדש "Reputation" שיצא ב-10 בנובמבר, טיילור החליטה להעניק למעריצים הצצה אל מאחורי הקלעים של הקליפ ושחררה במהלך סוף השבוע סרטון בן שלושים שניות, שחושף את תהליך העבודה על התחפושת המלחיצה. למרות הזמן הרב והצוות הגדול שנדרשו ליצירת מראה הזומבי, נראה שטיי נהנתה מכל רגע.

למרות שהעבודה על המראה הזה היא השקעה מטורפת, העלויות שלה רחוקות מלהיות החלק היקר בתקציב של הקליפ. בין הסצנות הרבות תמצאו קטע בו טיילור יושבת בתוך אמבטיה מלאה ביהלומים, ואם שאלתם את עצמכם אם הם אמיתיים, התשובה היא כן. בשביל למלא את האמבט, הזמרת הזמינה כמות יהלומים שמוערכת בשווי של כ-10 מיליון דולר, ועבורה רוקנו כספת שלמה.