בתחילת החודש יצא לאור הספר האוטוביוגרפי של אלי ברוק, חברת פיפת' הרמוני לשעבר, בו היא מספרת על האתגרים איתם היא התמודדה ב-8 השנים שעברו מאז שזכתה להכרה בינלאומית דרך העונה השנייה של תכנית הכישרונות "אקס פקטור ארה"ב".

מעריצי הרכב הבנות המצליח, שכבר הספיקו לקרוא את הספר, נדהמו לגלות דרכו פרט מפתיע על העזיבה של קמילה קביו מהלהקה ב-2016. כזכור, הפרישה של קמילה, שבחרה להתמקד בקריירת הסולו שלה, גררה תגובות חריפות משאר חברותיה ללהקה.

בספרה, אלי מספרת שהבנות שקלו לצרף זמרת חדשה להרכב לאחר שנודע להן על היציאה הפתאומית של קמילה, ושני הכיוונים האפשריים היו ליהוק מטעם חברת התקליטים או חיפוש זמרת דרך תכנית ריאליטי.

אלי בת ה-27 כתבה על אחת הזמרות שמנהלי הלהקה הציעו להן: "אני לא יודעת אם מותר לי לשתף את זה, אבל אחת האופציות הייתה ממש מגניבה. זאת מישהי שנמצאת היום בשיא שלה, וכולם אוהבים אותה. בזמנו אנחנו חשבנו שזה לא יהיה נכון עבור הקבוצה, למרות שממש אהבנו אותה. אני גם לא לגמרי בטוחה שהיא הייתה מסכימה להצטרף".

"למרות שעלו כל מיני רעיונות מסביב, החלטנו לבסוף שזה יהיה מוזר לצרף מישהי באמצע", המשיכה ברוק, "יש לנו היסטוריה משותפת, עברנו דברים ביחד. אנחנו כבר הכרנו מספיק טוב אחת את השניה והחלטנו להשאיר את המצב כפי שהיה".