בשבוע הבא ישודר בבכורה הסרט הדוקומנטרי החדש של שאקירה שמסכם את סיבוב ההופעות העולמי האחרון שלה, "El Dorado World Tour". במהלך צילומי הסרט, הזמרת הקולומביאנית סיפרה בפני המצלמות על המשבר הגדול שעברה לפני כשנתיים בעקבות הנזק שנגרם לה במיתרי הקול.

הכוכבת ציינה בסרט שהבעיה הרפואית ממנה סבלה פגעה בקריירה שלה והשפיעה לרעה גם על חייה הפרטיים. כזכור, היא נאלצה לדחות את סיבוב ההופעות שלה ב-7 חודשים ובמקביל אובחנה על ידי שישה רופאים שונים. חלקם הציעו לה לעבור ניתוח במיתרי הקול על אף החשש שלאחר מכן לא תצליח לשיר כמו בעבר. בסרט שאקירה מספרת שסירבה לעבור את ההליך הכירורגי מכיוון שלא הסכימה להתרחק משני ילדיה.

View this post on Instagram

EIGHT DAYS until #ShakiraFilm is in theaters worldwide for one night only! Here's a clip from the film of Shak talking about how hard it was to deal with the vocal haemorrhage which postponed the tour. Faltan solamente OCHO DÍAS para que el #ShakiraFilm llegue en cines de todo el mundo por solo una noche! Hoy les compartimos este video en el que Shak habla de la afectación de sus cuerdas vocales que hizo posponer la gira. Info/tickets: shakira.film ShakHQ

A post shared by Shakira (@shakira) on

"אתה לוקח הרבה דברים כמובן מאליו כשיש לך אותם", שאקירה סיפרה, "תמיד חשבתי שיום אחד אני אאבד דברים. אתה מאבד את נעורייך, את היופי שלך, אפילו חברים, אבל מעולם לא חשבתי שהקול שלי הוא דבר שיכול להיעלם. כשעלו הספקות, כשלא ידעתי אם אוכל לשיר שוב, זה היה הרגע האפל ביותר בחיי".

הזמרת סיפרה שמי שסייע לה להתגבר על המשבר ולחזור לפעילות מוזיקלית היה בן זוגה, הכדורגלן ג'רארד פיקה. "ג'רארד ראה אותי בוכה כל כך הרבה פעמים. הייתי בטוחה שהקריירה שלי מתה. הוא אמר לי שהוא לא רוצה לחיות עם אישה מרירה ושכולם עושים מוזיקה בחוץ בזמן שאני כלואה בבית עם הילדים". כעבור תהליך שיקום ממושך שאקירה החלימה. את ההחלמה שלה והחזרה לבמות היא הגדירה כ"נס".