בריאותו של אוזי אוסבורן מדרדרת: שרון, אשתו של הזמר בן ה-74, עדכנה בתחילת השנה כי הוא צפוי לעבור ניתוח בצוואר "שיקבע את המשך חייו". הניתוח אמנם עבר בהצלחה, אבל בראיון לרדיו SiriusXM, אוזי שיתף הניתוח השפיע עליו קשות. לדבריו, הוא מתקשה ללכת ונעזר במקל הליכה. סיבוב ההופעות שלו שתוכנן לשנה הבאה, כנראה יבוטל והוא לא יצליח לעלות לבמה בקרוב. 

"זה כל כך קשה", אמר הזמר הוותיק. "כאילו, אני רוצה לצאת, אני רוצה לעשות את זה. הניתוח המז**ין הזה שעשו לי. זה פאקינג גיהינום. אין לכם מושג".  אוסבורן חשף שהניתוח היה נחוץ בשביל לשפר את איכות חייו ולמנוע ממנו להפוך לאט לאט למשותק.

"המנתח אמר לי שאם לא הייתי עושה את הניתוח, יכול היה להיות סיכוי טוב שהייתי הופך למשותק מהצוואר למטה", ציין והוסיף שהוא לא יודע אם יוכל להשלים את מסע ההופעות שלו שכבר נדחה מספר פעמים לאור בעיות הבריאות שלו. "העניין הוא שהראש שלי סבבה, היצירתיות שלי גם בסדר וגם השירה שלי, אבל אני פשוט פאקינג לא יכול ללכת עכשיו".

בריאותו של אוזי אוסבורן מדרדרת (צילום: The Image Direct / SplashNews  )
אוזי אוסבורן, נעזר במקל הליכה השבוע | צילום: The Image Direct / SplashNews

באוגוסט האחרון אוסבורן הופיע בהפתעה במשחקי חבר העמים הבריטי, אחרי שכבר הודיע על הדרדרות במצבו הבריאותי. לצערם של המעריצים, זו לא הייתה עדות שהמצב שלו משתפר: "אני לא יכול לספר לכם כמה החיים נהפכו מתסכלים עבורי. מדהים אותי כמה חי את חייך ודבר מטומטם אחד יכול להרוס לך הכל להרבה זמן. בחיים שלי לא הייתי חולה כל כך הרבה זמן".

אוסבורן חשף שהוא חולה בפרקינסון לפני כמעט שלוש שנים. בראיון ל"גוד מורנינג אמריקה" סיפר כי החיים "היו מאתגרים מאוד" עבורו. "יש לי חוסר תחושה בזרוע בגלל ניתוח, הרגליים שלי מרגישות כאילו הן מתקררות, אני לא יודע אם זה מהפרקינסון או מהניתוח". מצבו הבריאותי של הזמר לא מנע ממנו לשחרר בספטמבר האחרון את אלבומו ה-13: Patient Number 9. הוא היה מועמד לארבעה פרסי גראמי.