אין תמונה
בדרך להיות חירות לפיד. אלטון ג'ון

סר אלטון ג'ון, שצפוי להופיע בארץ ביוני הקרוב, חושף היום כי סייע לראפר אמינם להשתקם מסמים, אולם הוא מוכן לסייע בגמילה רק למי שרוצה בכך. אלטון ג'ון עצמו הודה בשימוש בסמים בעבר, אך סיפר בראיון לרדיו בריטי, המצוטט ב"סאן", כי הוא הצליח "לבעוט את ההרגל" הזה ממנו.

"אני מסייע לאמינם כבר 18 חודשים והוא מתקדם בצורה מדהימה", אמר אלטון ג'ון. "אם אנשים רוצים שתעזור להם - יש להם סיכוי, אם הם לא מעוניים בכך זה אבוד", הוסיף. כזכור, הראפר אמינם נכנס למכון גמילה מסמים בשנת 2005 ולצורך התנקות לקח פסק זמן ארוך של 3 שנים מהקריירה. בשנה האחרונה חזר אמינם לכותרות בקאמבק מתוקשר ובאלבום חדש.

אולם אלטון ג'ון סרב להתייחס בראיון לביקורת שהוטחה בו בעבר על ידי הזמר ג'ורג' מייקל: "זה לא העסק שלי", אמר. בנוסף, המשיך, כבעבר, למתוח ביקורת על תוכניות הריאליטי שמייצרות כוכבים בן-לילה בעלי קריירות קצרות במיוחד. כדוגמה עכשווית נתן ג'ון את ג'ו מק'אלדרי, הזוכה הטרי של ה"אקס פאקטור, בבריטניה. "הוא מתוק, אבל פתאום הוא צריך להופיע, ואין לו שום ניסיון בכך".

ליל' וויין בהופעות אחרונות לפני הכלא

ליל וויין, lil wayne (צילום: Jeff Gentner, GettyImages IL)
פסוליה זה יום מנוחה. ליל וויין מאגף 7 | צילום: Jeff Gentner, GettyImages IL

הראפר ליל' וויין הופיע בפעם האחרונה מול קהל של מעריצים ומשפחה לפני שהוא נכנס לכלא. הזמר, שאמור להתחיל לרצות את עונשו בגין אחזקת נשק בפברואר הקרוב, הודה לכל מי שבא לתמוך בו במופע פרידה שקיים בעיר הולדתו ניו אורלינס. האתר של פרז הילטון מוסיף כי זו לא באמת הופעתו האחרונה של הזמר, שעוד אמור להופיע בטקסס ולואיזיאנה.

הזמר והתופעה הביזארית, מרלין מנסון, התרגש מאוד ממאמציהם של מעריצי "רייג' אגיינסט דה מאשין" להדיח את כוכבי ה"אקס פקטור" מהמקום הראשון במצעדי המכירות הבריטיים. למרות הכישלון של מעריצי הלהקה במשימתם, כשהשיר "Killing In The Name" הגיע "רק" למקום השני (הראשון עדיין שייך לג'ו מקאלדרי, הזוכה בעונה האחרונה של תוכנית הריאליטי), הצהיר מרלין מנסון לאתר ה"סאן" שהוא מתכוון לעשות צעד מחאה דומה בשנה הבאה. מנסון הציע את השיר "Starfuckers Inc" של להקת ניין אינץ' ניילז.

מרלין מנסון הגיע לפשרה עם הקלידן על רכישת פרטים נאציים

אין תמונה
מציע את NIN. מרלין מנסון

אולי, אם מנסון לא היה עסוק בסכסוכים עם חברת התקליטים שלו ועם תביעות שונות, הוא היה מציע להיט של עצמו. השבוע, לשמחתו של הזמר המוזר, הוא יישב את הסכסוך המשפטי שלו עם הקלידן לשעבר של להקתו, סטיבן ביר. אתר הרולינג סטון מדווח כי הקלידן, שתבע את מנסון על שימוש לא נאות ברווחי הלהקה - למשל, קניית פריטי אספנות נאציים המוצעים למכירה באינטרנט, הגיע איתו לפשרה בגובה 380,000 דולר, במקום 20 המיליון שתבע מלכתחילה.

ואם כבר ב" Nine Inch Nails" עסקינן, טרנט רזנור, האיש שמאחורי הגאונות המוזיקלית ,הצהיר באתר הרשמי שלו שבשנה הקרובה מתכוננת יציאה של סינגלים חדשים של ההרכב. רזנור, שעומל על פרוייקט אישי באולפן ההקלטות בביתו, הבטיח למעריצים שהוא גדוש ברעיונות יצירתיים חדשים, שחלקם יהיו קשורים לניילז וחלקם לא. זוהי הצהרה אופטימית למעריצי NIN שכבר חשבו שהם נפרדים מההרכב המוזיקלי לנצח במופע הפרידה שלהם, "Wave Goodbye", שהתקיים בספטמבר האחרון.

תינוק לואן מוריסון בן ה-64

ומשהו אופטימי לסיום: זמר הרוק ואן מוריסון חובק תינוק חדש ש"דומה לו שתי טיפות מים". הזמר בן ה-64 ואישתו ג'יג'י לי שמרו על מקום הלידה של ג'ורג' איוון מוריסון ה-3 בסוד.

על עצם הלידה הם הודיעו לעולם רק באתר הרשמי של מוריסון, כך מדווח אתר הדיילי מירור. למוריסון יש גם בת, מעט מבוגרת יותר, הזמרת וכותבת השירים שאנה מוריסון בת ה-39. שיהיה במזל.