הדיווחים הראשונים על אלבום חדש של ביונסה וג'יי זי שהולך ונרקם ומתקרב, יצאו כבר לפני חודש. אז דובר על כך שהזוג המלכותי של עולם הפופ צפוי להוציא את החיבור החדש ביניהם בסוף 2014 או תחילת 2015, כהמשך זוגי לסיבוב ההופעות המשותף שלהם עם המופע "On The Run". "הזוג הכי גדול בתעשית המוזיקה, בעולם הבידור, אולי בעולם כולו, עומד להוצא אלבום ביחד", נאמר אז, על ידי גורם שטען שאישר את הדברים עם מקורות מקורבים לזוג.

בסוף השבוע האחרון המשיכו להיערם הדיווחים הנוגעים לאותו "אלבום סודי" שהשניים מקליטים בסתר, וצפוי לצאת בהפתעה גדולה, כמו האלבום האחרון של ביונסה (שהפתיע את העולם בדצמבר האחרון), מתישהו בין עכשיו לתחילת 2015, כדי שלא לפספס את קדחת הקניות לפני חג המולד של העולם הנוצרי. וכמו האלבום של ביונסה, גם הפעם צפויים, על פי דיווחים שונים, לצאת קליפים שילוו את כל שירי האלבום, ואפילו סרט.

אין תמונה
לא, חמודה, זו לא אמא. אמא יותר מפורסמת. בלו אייבי וג'יי זי בלובר עם המונה ליזה

אם אכן ייצא אלבום כזה לאור, הוא יהיה האלבום המשותף המלא הראשון של זמרת האר אנד בי ובעלה הראפר. ביונסה וג'יי זי, שנשואים מ-2008, שיתפו עד כה פעולה במספר דואטים מצליחים, ביניהם: "בוני וקלייד" (2002), "Crazy in Love" מ-2003, "דה ז'ה וו" (2006), ו-"Drunk in Love" שיצא השנה.

ביונסה תוציא מהדורת פלטינה מרובעת ל-"Beyonce"

במקביל, עומדת ביונסה להוציא מהדורה חדשה לאלבום "Beyonce" שיצא בסוף השנה שעברה. מדובר על "מהדורת פלטינה" שתורכב מארבעה דיסקים, ואמורה להגיע לחנויות באמריקה ב-24 בנובמבר. כזכור, שני אלבומים קודמים של ביונסה, " B’Day" ו-"I Am Sasha Fierce", זכו גם הם למהדורות מורחבות. עם זאת, יש כאלה שטוענים שמדובר בפעולת הסחה מתוחכמת, שנועדה להפנות את הזרקור התקשורתי מהאלבום המשותף של הזוג.

ובינתיים, מסתבר שלביונסה ולג'יי זי יש חיבה מיוחדת לפריז, העיר שאירחה את שתי ההופעות האחרונות בסיבוב ההופעות המשותף שלהם, בה צולם המופע ששודר ב-HBO, כולל הקליפ עם ניקי מינאז' לרמיקס של "Flawless".

המשפחה המלכותית בלובר

בסוף השבוע האחרון קפץ הזוג המלכותי ג'יי זי וביונסה לביקור במוזיאון הלובר המפורסם, יחד עם הבת הפעוטה בלו אייבי. בדרך ללובר ביקשו המאבטחים מעוברי אורח לא לצלם את הזוג בוידיאו, כפי שניתן לראות בסרטון המשעשע שכאן, בו תייר שלא מזהה את ג'יי זי, שמחזיק את בלו אייסי על הידיים, ואת ביונסה, שואל את המאבטחים "מי הוא". ג'יי זי בתגובה עונה לו: "מי אתה?".

במוזיאון עצמו נסגר עבורם אגף מיוחד, וכך יכלו שלושת בני המשפחה לבלות באין מפריע בחברת כמה מיצירות האמנות הגדולות בהיסטוריה, ביניהן, כמובן, ה"מונה ליזה" של לאונרדו דה וינצ'י, הציור המפורסם בעולם. הם לא בזבזו זמן והצטלמו לתמונות "סלפי" עם כמה פסלים עתיקים. בכיף.

ועוד משהו קטן לסיום: תחנת הרדיו היחידה ביוסטון, טקסס, ששידרה רק חדשות, נאלצה לסגור השבוע את שידוריה הרגילים ולפטר את כל עובדיה עקב הרייטינג הנמוך. במקום דיווחי חדשות מוקדשת כעת התחנה אך ורק לשירים של ביונסה, והיא משדרת רק שירים של הכוכבת, מסביב לשעון, 24 שעות ביממה, עם הסיסמה "כל ביונסה, כל הזמן".

אין תמונה
איך אומרים סלפי עם פסל בצרפתית?

אין תמונה
...ואז הם ירו בטופאק. ביונסה, ג'יי זי ובלו אייבי בלובר