שלוש שנים חלפו מאז שלורד הוציאה את אלבומה השני והמצליח, "Melodrama”, ומאז, הכוכבת בת ה-23, שפרצה כזכור בגיל 16 עם הלהיט "Royals”, לקחה צעד אחורה מתעשיית המוזיקה והתמקדה בחייה האישיים. פסק הזמן הזה כלל גם התרחקות מהרשתות החברתיות.

אלא שלפני מספר ימים הפתיעה לורד את מיליוני העוקבים שלה כשהשתמשה בחשבון אינסטגרם שלה לראשונה מזה שנתיים, ופוסטים שהעלתה לסטורי הזמרת קראה למעריציה הניו-זילנדים להצביע בבחירות הקרובות.

"אם אתם בני 18+ זה הזמן שלכם להצביע! תעשו זאת למען המדינה היפה שלנו ולמעני, ובשנה הבאה אני אתן לכם משהו בתמורה", כתבה לורד אחרי תקופה ארוכה של שקט והצליחה להוציא את מעריציה מדעתם.

View this post on Instagram

A post shared by Ella·Y·Oconnor (@lordesattic) on

רבים מאלו שנחשפו לשרשרת הפוסטים שהכוכבת העלתה מאמינים שבדבריה היא רמזה על כך שבכוונתה לשחרר את האלבום הבא שלה ב-2021, וחזרתה של לורד לרשתות החברתיות וההכרזה הלא רשמית על הקאמבק המוזיקלי שלה עוררו התלהבות רבה בעמודי המעריצים של הזמרת.

בין מאות הפוסטים שהציפו את הרשת בתגובה, אפשר למצוא משפטים כמו "אנחנו זקוקים למוזיקה חדשה ממך עכשיו"; "אלוהים, לורד באמת תשחרר את האלבום בשנה הבאה?"; ו"אני כבר חשבתי שהיא פרשה, לא יכולה לחכות לקאמבק הזה".