הזמר ליל נאס אקס נחשב לפורץ דרך בעולם ההיפ הופ, ולא רק בגלל הסגנון המוזיקלי שלו, אלא גם בזכות יציאתו מהארון והפך להיות הראפר הגיי המפורסם ביותר בעולם. כעת הראפר הצעיר ממשיך לפרוץ גבולות בנושאים רגישים שרבים מעדיפים לטאטא מתחת לשטיח כמו למשל ההתמודדות שלו עם נטיות אובדניות שחווה במשך השנים, וספציפית בתקופת הקולג' שלו.

לפני כמה ימים באמצעות סדרת סרטונים בחשבון הטיקטוק שלו, ליל נאס אקס (מונטרו לאמאר היל) סיפר שהוא הראשון מהמשפחה שלו שהלך ללמוד בקולג', מה ששם על כתפיו המון לחץ. הוא שרד את התקופה ההיא בלי חברים, עם מחשבות אובדניות על מותו ובילוי מרבית מהזמן שלו בניסיון להתמודד עם האובדן של סבתו - כל אלו הפכו אותו לאדם דיכאוני והיפוכונדר.

"התחלתי ללכת הרבה לדוקטור כי פחדתי שאמות בקרוב... היפוכונדריה", הסביר הזמר בן ה-21. "במאי 2018 התחלתי ליצור מוזיקה. הייתי שמח שוב!!!"'. בהמשך כתב שהוא נשר מהלימודים, עבר לגור אצל אחותו והחל לעבוד שם על המיקסטייפ הראשון שלו עם אחיו, אך לצערו זה לא שרד הרבה זמן כי בשלב מסוים אחותו גירשה אותו ואחיו התגייס לצבא.

@lilnasx

♬ CALL ME BY YOUR NAME BY LIL NAS X - not lil nas x

@lilnasx

♬ CALL ME BY YOUR NAME BY LIL NAS X - not lil nas x

בסרטון הטיקטוק הבא הוא כבר הגיע לדבר להיט הפריצה שלו "Old Town Road". היל סיפר שלא היה לו כסף ליח"צ אז הוא קידם את השיר באמצעות ממים ברשת, ולמעשה בזכות הטיקטוקרים והאתגר "Yeehaw" שנוצר, השיר הפך להצלחה מסחרחרת ובסוף עשה קרוס-אובר למיינסטרים.

 

הראפר המוכשר המשיך והודה שלאחר ההצלחה החרדה בצבצה לה, אבל למזלו הוא הצליח לשבור את קללת "וואן-היט-וואנדר" (זמר עם להיט אחד), להמשיך בבניית הקריירה שלו ולצאת מהארון. בעזרת הכסף שהרוויח הצליח להכניס את אמו בגמילה ולשנות את החיים של האהובים עליו.

בסרטון האחרון בסדרה ליל נאס סיפר שבזמן שהלהיט הגדול שלו ממשיך לשלוט על המצעדים, הוא מקבל חדשות רעות על מצבה של אמו במכון הגמילה. הראפר חשף שבלילה אחד הוא מצא את עצמו בחדר מלון מהרהר ברעיון של לשים קץ לחייו - "לא עשיתי את זה", חתם היל את הסרטון ורמז שיהיה סרטון המשך, אך נכון לעכשיו הראפר לא הוסיף עדיין בנושא. 

@lilnasx

Reply to @brownwillywonkatiktok PART 3 ‍

♬ CALL ME BY YOUR NAME BY LIL NAS X - not lil nas x

@lilnasx

Reply to @brownwillywonkatiktok PART 3 ‍

♬ CALL ME BY YOUR NAME BY LIL NAS X - not lil nas x

לטובת מי שלא מכיר, נספר שליל נאס אקס פרץ לפני כשלוש שנים עם הלהיט ההיסטרי "Old Town Road" שטשטש את הגבולות בין היפ הופ לקאנטרי, ז'אנרים שלא כל כך הסתדרו לאורך השנים. כשהשיר יצא, השילוב בין הסגנונות הוביל למחלוקת אצל ראשי מצעד הקאנטרי בבילבורד, שמזוהים גם ככה עם אמריקה הישנה והואשמו בגזענות כלפי הראפר הצעיר והשחור.

בשביל שהסיפור יסתיים לטובת ליל נאס, אחד מהכוכבי הקאנטרי הגדולים ביותר בארה"ב בא לעזרתו, בילי ריי סיירוס (אבא של), והשניים שחררו גרסת רמיקס שבסוף כבשה את ראש המצעד הכללי של הבילבורד במשך 15 שבועות רצופים.

אובדנות היא תופעה הניתנת למניעה. במקרה שאדם בסביבתכם נמצא במשבר ועלול להיות אובדני, אל תהססו - דברו איתו, עודדו אותו לפנות לעזרה מקצועית והדגישו את חשיבות פנייה זו. נסו לסייע לו לפנות לאנשי מקצוע בקהילה או לגורמי תמיכה ארציים:• ער"ן - בטלפון 1201*• לאתר של סה"ר