בתחילת החודש ג'סטין ביבר הוציא את "Yummy", סינגל הסולו הראשון שלו מזה 5 שנים. מדובר בטעימה ראשונה מתוך אלבום הקאמבק החדש, אותו הזמר עתיד להוציא בשבועות הקרובים. בניגוד לציפיות הגבוהות, השיר גרר תגובות מעורבות ועורר תחושת אכזבה בקרב רבים מהמעריצים.

בניסיון לקדם את השיר שלו ולהביא אותו למקומות גבוהים במצעדי הלהיטים, ג'סטין שיתף פוסט בו ביקש מהמעריצים להאזין לשיר החדש ללא הפסקה ולרכוש אותו דרך שרתי המוזיקה השונים. בנוסף הוא עודד מעריצים מחוץ לארצות הברית לזייף את כתובת ה-IP שלהם כדי שנתוני ההשמעות שלהם יכנסו לחישוב של מצעד הלהיטים האמריקאי של בילבורד.

בין התגובות שהציפו את הפוסט המדובר, ניתן למצוא משפטים כמו "בחיים לא ראיתי אדם כל כך נואש", "הוא הבין שזה כישלון", "הבקשה של ג'סטין בכלל חוקית?" ו"הוא מסכן, אני מרחמת עליו".


כחלק ממסע הקידום האגרסיבי שמלווה את השיר החדש, היוטיובר דיוויד דובריק העלה אתמול סרטון שצילם יחד עם ג'סטין. בקטע הווידאו, שעד כה צבר כ-10 מיליון צפיות ביוטיוב, הזמר הפתיע מעריצים שנכנסו לראיון ברכב של דיוויד ולא ידעו שביבר מסתתר במושב האחורי. 

אחד מאותם מעריצים סיפר שהוא אוהב את ג'סטין, אבל כמו רבים אחרים, לא התרשם מהשיר החדש. בין היתר הוא אמר: "זה לא זה, זה לא כל כך טוב". למרות ההערה החריפה בנוכחותו, ג'סטין קפץ על המעריץ וחיבק אותו מול המצלמות.