ביום שישי האחרון הראפר 21 סאווג' הוציא את הסינגל החדש שלו, "Mr. Right Now”, בו הוא מארח את דרייק, ומעריצים שהספיקו להאזין לשיר הופתעו לגלות שבחלק שלו בשיר, דרייק מספר על מערכת יחסים שניהל לפני כ-12 שנים עם הזמרת סיזה, ובאחת השורות הוא אומר: "יצאתי לדייט עם סיזה ב-08".

הפרט הבעייתי בשורה הזו של דרייק הוא שבשנת 2008 הראפר המצליח היה בן 21 וסיזה הייתה רק בת 17, כשאת יום הולדתה ה-18 היא חגגה בנובמבר של אותה שנה.

מיותר כנראה לציין שהעובדה שסיזה הייתה קטינה בתקופה שבה הם לכאורה ניהלו קשר רומנטי, עוררה זעם בקרב גולשים רבים שהאזינו לשיר ולא התעלמו מהווידוי המפתיע של דרייק.

View this post on Instagram

Life’s nauseating . Here’s some spam

A post shared by SZA (@sza) on

בין התגובות לשיר אפשר היה למצוא משפטים כמו "תמיד ידעתי שהוא חושק בקטינות"; "מקווה בשבילו שזה לא נכון כי זה בהחלט לא חוקי"; "הוא הזוי, היא הייתה אז רק בת 17"; ו"אתה פוגע בכבוד שלה כשאתה אומר דבר כזה בשיר".

שעות ספורות לאחר שהשיר עלה לשרתי המוזיקה, מעריצים של סיזה גילו שהזמרת הסירה עוקב מחשבון האינסטגרם של דרייק, זאת למרות שבמהלך העשור האחרון השניים שמרו על יחסים קרובים ואפילו נצפו יחד במספר אירועים תקשורתיים, אך כפי שזה נראה כרגע, ההערה הבעייתית של דרייק פגעה בקשר בין השניים.