בספטמבר האחרון  חגגה פינק את יום הולדתה ה-40, ובמקביל ציינה 25 שנה של קריירה מוזיקלית ענפה. מי שנחשבה לאחת הדמויות הנועזות ביותר בתעשיית המוזיקה של תחילת שנות ה-2000, ביצעה בשנים האחרונות מהפך ושינוי תדמית דרמטי, בעיקר אחרי לידתם של ילדיה ווילו (8) וג'יימסון (3).

בשורת פוסטים די יוצאת דופן שבחרה לפרסם השבוע, סיפרה פינק בפתיחות על תהליך ההתבגרות שהיא עוברת בשנים האחרונות והשינויים הרבים בגופה, וחשפה שלאחרונה אף שקלה לעבור שורה של ניתוחים קוסמטיים בפניה - אך לבסוף ויתרה על הרעיון והחליטה "להתבגר בצורה טבעית".

 

וכך, במכתב מרגש שבחרה להקדיש לעצמה (ושיתפה ברשת), כתבה הזמרת: "את מתבגרת. אני רואה קמטים, במיוחד כשאת מחייכת. האף שלך גדל. את נראית (ומרגישה) מוזר בעודך מתרגלת למציאות החדשה, אבל האף שלך נראה כמו של ילדייך והפנים שלך מתכווצות כשאת צוחקת. וכן, את טיפשה, עישנת".

בפוסט נוסף וחושפני לא פחות, היא הוסיפה וכתבה: "מדי פעם את חושבת לשנות את הפנים שלך, אבל אז את צופה בתכנית כלשהי ורוצה לראות איך אותו אדם מרגיש - אבל הפנים שלו לא זזות. את לא רוצה להגיע לשם. את פשוט לא מסוגלת. אני בת מזל כי אף פעם לא הייתי תלויה במראה שלי. החלטתי שהכישרון והאישיות שלי הרבה יותר חשובים מהפרצוף שלי",סיכמה את שרשרת הוידויים יוצאי הדופן שלה.