שש שנים עברו מאז שהזמרת קאשה תבעה את שותפה המוזיקלי, ד"ר לוק, על תקיפה מינית, כפייה לשימוש בסמים ואלכוהול והפרת נוהלי עבודה.

מי שבמשך שנים נחשב לאחד המפיקים המוזיקליים המוערכים ביותר הפך בעקבות אותו מאבק משפטי לאדם השנוא בתעשיית המוזיקה, וכצפוי, עשרות אמנים שהקליטו איתו בעבר סירבו לחזור ולעבוד איתו שוב לאחר מכן.

לאחרונה מעריציה של קאשה יצאו בקריאה מחודשת להחרים את ד"ר לוק, זאת לאחר ששיר שכתב והלחין כבש את מצעדי הלהיטים ברחבי העולם. אותו שיר הוא "Say So", הלהיט של הכוכבת העולה דוג'ה קאט, והסיבה למחאה המאוחרת סביב השיר היא שהמוזיקאי בחר לעצמו שם במה חדש - אותו הוא ציין בקרדיט.

מתברר שבשנים האחרונות ד"ר לוק (או בשמו האמיתי: לוקאס גוטוואלד) פעל מתחת לרדאר כשהוא קורא לעצמו 'טייסון טראקס'. ההצלחה המטאורית של הלהיט שהפיק לדוג'ה קאט מסמנת את החזרה שלו למצעדים אחרי 6 שנים של כישלונות וביטולי פרויקטים.

לאחר שגילו שהוא עומד מאחורי אחד השירים הכי מצליחים של התקופה, מעריצים של קאשה יצאו במתקפה מחודשת על ד"ר לוק דרך הרשתות החברתיות. בנוסף, הם הציפו את חשבון האינסטגרם של דוג'ה קאט בהודעות חריפות כמו "תתביישי, איך הסכמת לעבוד איתו", "את עוזרת לו להרוויח כסף" ו"נראה שלדוג'ה קאט לא אכפת מנשים אחרות בתעשייה".

במהלך הקריירה שלו, ד"ר לוק עבד עם האמנים הכי גדולים בתעשיית המוזיקה על עשרות להיטי ענק. בקטלוג המרשים שלו אפשר למצוא שירים כמו "Since U Been Gone" (קלי קלרקסון), "Girlfriend" (אבריל לאבין), "Till the World Ends" (בריטני ספירס) "Price Tag" (ג'סי ג'יי), "Where Have You Been" (ריהאנה), "Wrecking Ball" (מיילי סיירוס), "Ain't Your Mama" (ג'ניפר לופז), "I Kissed a Girl" ו-"California Gurls" (קייטי פרי).

ד"ר לוק החל לעבוד עם קאשה במהלך העשור הראשון של שנות ה-2000 והפיק מוזיקלית את רוב שיריה, בראשם להיט הפריצה שלה - "TIK TOK". לאחר שליווה אותה ביצירת שני אלבומיה הראשונים (והמיני-אלבום המצליח שיצא ביניהם), נחשפה הפרשה שזיעזעה את התעשייה והובילה לחרם שכמעט חיסל לו את הקריירה - אבל כאמור נראה שהוא חזר, ולצערנו בגדול.