אחרי שסרטון האבטחה המתעד את העימות האלים לכאורה בין בני הזוג לשעבר קוואבו וסוויטי דלף בשבוע שעבר, השניים שמרו על שקט תעשייתי - אבל עכשיו הם סוף סוף מגיבים ומספרים מה עומד מאחורי הסרטון הוויראלי שהוביל גם להתערבות של משטרת לוס אנג'לס.

לפי מגזין הבידור PageSix, משטרת לוס אנג'לס פתחה בחקירה כדי לבדוק האם במהלך האירוע נעשתה עבירה של תקיפה פיזית. "הייתה לנו תקרית מצערת לפני כשנה", סיפר קוואבו בהצהרה מיוחדת לתקשורת, "מאז שנינו התגברנו עליה ולמדנו ממנה. לא תקפתי את סוויטי פיזית ואני מלא בהכרת תודה על כל מה שחלקנו".

רבים מהמעריצים של השניים משוכנעים שהריב המתועד הוא למעשה הסיבה לפרידה, אבל סוויטי דאגה לתקן את הנרטיב בהודעה רשמית שיצאה מטעמה: "האירוע המצער הזה קרה לפני שנה, ומאז כבר התפייסנו ועברנו הלאה. פתרנו את המחלוקת שהייתה לנו שם. היו בינינו יותר מדי מכשולים אחרים שלא הצלחנו להתגבר עליהם ושנינו פשוט עברנו הלאה".

View this post on Instagram

A post shared by Hip Hop U-C-IT (@hhucit_)

לטובת אלו מכם שלא עקבו אחרי השתלשלות הפרשה נזכיר שסרטון אבטחה מתוך המעלית בבניין דירות בלוס אנג'לס שדלף תיעד את סוויטי מנסה לחבוט בבן זוגה לשעבר ומשם הכל רק הלך והסתבך אחרי שהשניים המשיכו להתקוטט עד שלבסוף סוויטי נראית כשהיא יוצאת מהמעלית בצליעה.