אדל בהופעה
אולי תפסיקי לעשן? אדל בהופעה | צילום: Dave Hogan, GettyImages IL

אחרי ששברה את רוב שיאי המכירות בבריטניה עם אלבומה "21", הכולל להיטים כמו "Rolling in the Deep" ו- "Someone Like You", חצתה הזמרת אדל את האוקיאנוס האטלנטי במטרה לכבוש גם את אמריקה.

התוצאות לא אחרו לבוא וגם בארצו של הדוד סם מוביל האלבום "21" את מצעדי המכירות. אדל, שממשיכה לקדם אותו, התארחה שלשום בתוכנית "Dancing With The Stars", הגרסה האמריקנית ל"רוקדים עם כוכבים", וביצעה באולפן את הלהיט הגדול "Rolling in the Deep" לקול תשואות הקהל.

אלא שהעיתונות האמריקנית לא כל כך מפרגנת לסופגניה הבריטית והפנתה את הזרקור לכך שאדל, שנודעה בקול קטיפתי וממכר, לא מצליחה להגיע לצלילים הגבוהים בביצוע השיר. הבעיה, כך נטען, נובעת מכך שהכוכבת בת ה-23 לא מפסיקה לעשן סיגריות, שעלולות כבר בגיל צעיר לגמור לה את הקול, כך אומרים.

"הקול שלי גמור, אני לא יכולה לשיר"

הבעיה החריפה כאשר אדל, שהיתה אמורה לבצע בתוכנית גרסת כיסוי לשיר הקלאסי "Natural Woman" של ארית'ה פרנקלין וקרול קינג, הודיעה להפקת התוכנית כי לא תוכל לבצע שיר נוסף עקב הבעיה בקול, מה שאילץ את ההפקה לאלתר ביצוע של הזמרת האוסטרלית דלתה גודרם במקומה.

"הייתי צריכה לשיר את 'Natural Woman' אבל הקול שלי מותש, לא הצלחתי להגיע לצלילים הגבוהים ואני חייבת לתת לו לנוח", אמרה אדל למנחה ההמום טום ברגרון. "דלתה גודרם הגיעה להחליף אותי בהתראה של שעה, אז תודה רבה, כבר יצאו לי הקישקעס החוצה".

>> מארק אלמונד ביטל הופעתו בישראל