אמנם המאבק שלה כמעט נגמר, אבל ככל שעובר הזמן אנחנו מבינים אפילו יותר את מידת הפגיעה של בריטני ספירס מבני משפחתה. אם יש עוד כאלו שתהו מה טיב היחסים ביניהם, אחרי הפוסט שהעלתה השבוע לאינסטגרם שלה ניכר שכולם מסומנים מבחינתה.

"זה לא נראה לכם מוזר שאתם עושים שמיניות באוויר בשביל לארגן טיולים, או לקבוע תאריכים עם אנשים שאתם אוהבים רק בשביל לגלות שהם יבריזו לכם או יעזבו כבר אחרי 10 דקות?", כתבה הזמרת לצד תמונה של מכונת הכתיבה הישנה שלה, "בסדר, הבנתי. הם זמינים בשבילי רק כשזה נוח להם. טוב, אני יותר לא זמינה עבור אף אחד מהם. לא אכפת לי להיות לבד, והאמת היא שנמאס לי להיות אמא תרזה המכילה. אם אתם חצופים אליי - אני סיימתי. להתראות".

"ההודעה הזו מיועדת למשפחה שלי", כתבה בהמשך ספירס למקרה ואנשים עוד תהו על מי, או יותר נכון, למי היא מדברת. "על זה שפגעו בי עמוק יותר ממה שאי פעם תדעו!!! אני רוצה צדק!!! אני רק 1.60 מטר אבל הייתי האדם הגדול יותר כל החיים שלי. אתם יודעים איזה קשה זה???".

View this post on Instagram

A post shared by Britney Spears (@britneyspears)

כזכור, לאחר שאביה של בריטני ספירס ג׳יימי הושעה מתפקידו כאפוטרופוס שלה, הדיון הבא בנושא נקבע ב-12 בנובמבר. "למרות שיש שינוי ודברים לחגוג בחיים שלי, יש לי תהליך של החלמה לעבור", כתבה בריטני לאחר ההשעיה באינסטגרם. "תודה לאל שיש לי מערכת תמיכה טובה ואני לוקחת את הזמן בשביל להבין שזה בסדר להאט ולנשום. רק בעזרת אהבה עצמית אני יכולה להתפלל, לאהוב ולתמוך בכולם חזרה".

מקורב לזמרת הוסיף וסיפר שבריטני "פרצה בבכי כששמעה את החלטת השופטת", ושכבר "במשך זמן רב החלה לחשוב שהיא לעולם לא תראה את היום שבו השליטה של אביה על חייה תסתיים, אבל זה בסוף קרה. היא בהלם וחסרת מילים אבל ממש קופצת משמחה. היא לא הרגישה שמחה כזו כבר 13 שנה".