גראמי 2014, ביונסה, ג'יי זי (צילום: Kevork Djansezian, GettyImages IL)
רק שלא קראו לזה "סיבוב הפרידה". ג'יי זי וביונסה בגראמי | צילום: Kevork Djansezian, GettyImages IL

ביונסה וג'יי זי צפויים להשיק סיבוב הופעות באיצטדיונים בארצות הברית, כך מדווחים כלי תקשורת באמריקה. לידיעה עדיין אין אישור רשמי של הזמרת והראפר, שהם כידוע זוג נשוי והורים לביתם בלו-אייבי.

הדיווחים מציינים שלאחרונה התארחה ביונסה בהופעה של ג'יי זי והוא התארח בהופעה שלה, כהכנה לסיבוב שיכלול 20 הופעות ענק ויחל בסוף חודש יוני. אחד היעדים ב"טור" צפויה להיות העיר ניו יורק בה הם גרים, ואליה יגיעו להופעה ב-4 ביולי, יום העצמאות של ארצות הברית.

כולם זוכרים גם כיצד נפתח טקס פרסי ה"גראמי" האחרון - כשביונסה ביצעה את הלהיט "Drunk In Love", אחד הסינגלים שיצאו מאלבומה האחרון "Beyonce", ואירחה על הבמה את בעלה ג'יי זי, ששותף גם לגרסה באלבום. השניים חזרו על הביצו המשותף בעוד מספר מצומצם של הופעות, כמו ההופעה של ביונסה ב-O2 בלונדון, ובמסיבה של "DirecTV" בסופרבול.

גם ביונסה וגם ג'יי זי סיימו לאחרונה סיבובי הופעות משלהם, בעקבות אלבומים מצליחים. ביונסה סגרה את הסיבוב "The Mrs. Carter Show", איתו רצה מהשנה שעברה, ועבר שינויים בעקבות האלבום החדש. ג'יי זי סימן "וי" על 52 הופעות בעקבות אלבומו "Magna Carta.. Holly Grail".

ביום ראשון שניהם הופיעו בנפרד בפסטיבל "קואצ'לה" - ביונסה הופיעה עם האחות סולאנז' נואלס ורקדה בזמן שסולאנז' שרה את הלהיט שלה "Losing You". ג'יי זי עלה על הבמה עם הראפרים נאס ודדי (פאף דדי).

עוד ב-mako מוזיקה: