לפני כשבועיים קים (קיברלי) סקוט, אשתו לשעבר של אמינם, אושפזה בעקבות נסיון התאבדות, שבמהלכו היא נכנסה לעימות עם כוחות אכיפת החוק. עכשיו נחשפת שיחת מוקד החירום שבמהלכה אישה שזהותה אינה ידועה, דיווח לרשויות על המתרחש בביתה של סקוט.

בהקלטה, שפורסמה לראשונה בסאן, ניתן לשמוע את אותה אישה מדווחת בבהלה למוקדן שהיא מצאה את סקוט בחדר האמבטיה לאחר שהיא "ניסתה להרוג את עצמה… עם חבילה של כדורים". הגבר מעבר לקו, שניסה להשיג כמה שיותר פרטים לפני שהמשטרה תגיע, שאל כיצד היא פגעה בעצמה ומדווחת הודתה: "אני לא יודעת, ברחתי החוצה. יש שם מישהו איתה. יש דם בכל מקום במקלחת".

עוד ניתן לשמוע בהקלטה את האישה מוסיפה שסקוט צעקה: "לא להתקשר למשטרה" ו"השארתי פתק". "היא נעלה תא הדור והיא לא הכניסה אותי. המשכתי להגיד לה שאני נכנסת פנימה, שברתי את המנעול והיא שכבה על הרצפה".

View this post on Instagram

A post shared by Pictures of Eminem / Years (@the_eminem_fan)

כזכור, לאחר אותה שיחת טלפון הגיעו כוחות ההצלה ביחד עם המשטרה, וסקוט התפרעה כל כך עד שהשוטרים נאלצו לרסן אותה בכוח. לפי הדיווחים היא הייתה כל כך אלימה עד שהפרמדיקים לא הצליחו לבדוק את הסימנים החיוניים שלה. גורמים יודעי דבר סיפרו לפייג׳ סיקס שזה שנראה כאילו קים חתכה את עצמה מספר חתכים בחלק האחורי של רגלה וכמות נכבדת של דם הייתה על הרצפה. היא הובהלה לבית החולים לטיפול רפואי והערכה פסיכולוגית.