מאז שצצה להקת פופ תחת השם "Terror Jr" במרץ האחרון, והשיר הראשון שלהם "3 Strikes" היה שיר הרקע לסרטון הפרסומת של הגלוסים של קיילי ג'נר, רצו ברשת שמועות סביב הסולנית של הלהקה. השמועה החזקה ביותר הייתה שהזמרת היא לא אחרת מאשר ג'נר עצמה. לאלו מבינינו שעוקבים באופן אובססיבי אחרי הסנאפצ'אט של קיילי כבר ידוע שהיא אוהבת לשיר והיא גם עושה את זה די טוב, אבל היא הייתה מאוד חשאית לגבי כל עניין הלהקה - באופן מאוד לא אופייני למישהי שנראה שחולקת את כל חייה ברשתות החברתיות.

מה שבאמת מדהים זה שלא רק קיילי לא אמרה דבר על הנושא - אלא גם אף אחת מבנות משפחת קרדשיאן חובבות הפרסום לא רמזה שום דבר בעניין באינסטגרם או הדליפה שום דבר לתקשורת. בכלל. כאילו מדובר בנושא הכי סודי בעולם. עכשיו מסתמן שמשתמשת טוויטר אחת הצליהח לפצח את התעלומה, וקיילי ככל הנראה היא הקול מאחורי דמותה המסתורית של "ליסה טרור", סולנית "Terror Jr".

היא אפילו הצליחה לגלות את האמת באופן די פשוט שמוזר שאף אחד לא חשב עליו לפניה: הוא נכנס לאתר הרישום של "אגודת המלחינים, הכותבים והמבצעים של אמריקה", בו נמצאים הקרדיטים על רוב השירים שיצאו בצורה רשמית, וגילה שם את קיילי ג'נר רשומה תחת חברי להקת "Terror Jr". זו למעשה הוכחה שג'נר שרה בשיר "3 Strikes", אבל לא ברור אם היא השתתפה גם בשאר האלבום של הלהקה. סביר להניח שכן, וקיילי ג'נר היא ליסה טרור.

אז נראה שקיילי יכולה להוסיף עכשיו גם את התואר "זמרת" לרשימת העיסוקים הארוכה שלה: היא עומדת מאחורי ליין מוצרי איפור וקוסמטיקה, כוכבת תוכנית ריאליטי, מפתחת אפליקציות, מעצבת אופנה, ועכשיו מסתבר גם כוכבת פופ. מה הצעד הבא? אנחנו מקווים שאולי השתתפות בשיר חדש של קניה ווסט, הגיס שלה. אבל עד אז נסתפק בסתם עוד שירים של הלהקה.