מחר טיילור סוויפט תשחרר את "Lover", אלבומה השביעי והראשון תחת חברת התקליטים החדשה שלה, רפובליק רקורדס. לכבוד השקת הפרויקט החדש, הזמרת בת ה-29 העניקה ראיון מיוחד לטרייסי סמית', מגישת תכנית הבוקר של רשת CBS האמריקאית.

במהלך הראיון טיילור התייחסה לסערה סביב הרכישה של חברת התקליטים הקודמת שלה, ביג מאשין רקורדס, תחתיה הוציאה את ששת אלבומיה הקודמים. המהלך לווה בהעברת הזכויות על כל שיריה הישנים לבעלים החדש של הלייבל, סקוטר בראון, איתו טיילור מסוכסכת מזה שנים.

כשנשאלה האם היא מתכוונת לפעול בנושא, טיילור סיפרה שהיא מתכוונת להקליט מחדש את שיריה, דבר שעלול לפגוע קשות בבראון ולהקנות לטיילור שליטה מלאה על ביצועים חדשים ללהיטים הישנים שלה.

בעקבות ההדועה הזאת של טיילור, מגזין "פייג' סיקס" פרסם הסבר של מומחה לתעשיית המוזיקה בנושא. לטענת המומחה מהלך שכזה אינו חוקי. לאמן אסור להקליט מחדש את שיריו, כל עוד הזכויות עליהם שמורות לגורם אחר שאינו מאשר זאת. מה שטיילור כן יכולה לעשות זה לשנות לגמרי את המילים, מה שיצור מבחינת החוק שירים חדשים.

אחרי שגילתה על הרכישה של חברת התקליטים הקודמת שלה, טיילור העלתה פוסט בו סיפרה שסקוטר שונא אותה ושבעבר עודד סכסוכים בינה לבין כוכבים אחרים. היא כינתה אותו "בריון מניפולטיבי" ובין היתר כתבה: "בסיוטים שלי לא העליתי על הדעת שהרוכש יהיה סקוטר. אני עצובה ונגעלת".