במהלך העשור האחרון סיה הגיעה להישגים אדירים והפכה את עצמה לאחת הכוכבות הכי גדולות בתעשיית המוזיקה העולמית. חלק ניכר מאותה הצלחה הגיע בזכות שינוי התדמית שהזמרת האוסטרלית עשתה, במסגרתו היא הסתירה את הפנים שלה (ואת חייה האישיים) - מה שעורר סקרנות רבה בקרב המעריצים.

בסוף השבוע האחרון סיה התארחה בתכנית הבוקר הפופולרית 'גוד מורנינג אמריקה', ולכבוד הראיון היא בחרה להסיר את הפאה המפורסמת ולחשוף את פניה בפני המצלמה ששידרה מביתה.

המהלך הזה הצליח להפתיע רבים ממעריציה, שכן היא מקפידה על חבישת פאה בקליפים, בהופעות, בראיונות ואפילו בתמונות ובסרטונים שהיא מעלה לרשתות החברתיות.

באותו ראיון סיה התייחסה למותם של אלייז'ה מקליין (23) ובראונה טיילור (26), שני צעירים אפרו-אמריקאים שהלכו לעולמם בשנה האחרונה כתוצאה מעימותים (לא מוצדקים, כך טוען חלק גדול מהציבור בארצות הברית) עם כוחות המשטרה.

"יש דברים שאנחנו יכולים לעשות בנוגע להתנהלות הברוטלית הזאת של המשטרה" אמרה סיה בפנים גלויות. "זה יותר חשוב עבורי כרגע מבידור ומוזיקה. אני יכולה להניח שנשתמש בתרבות השחורה עד סוף קיומנו. אני האזנתי רק לאמנים שחורים בילדותי, לכן אני חייבת את כל מה שיש לי לתרבות השחורה".