ג'יי באלווין הוא אחד הזמרים המפורסמים ביותר בשנים האחרונות מבחינה גולובלית, ובטח אחד האחראים העיקריים למהפכה הלטינית שכבשה את העולם - אבל כנראה שלא כולם בניו יורק מזהים אותו, במה שהוביל למקרה משעשע במיוחד.

אז מה בדיוק קרה שם? מתברר שלפני כמה ימים באלווין הגיע לחנות בגדי היוקרה Supreme ונאלץ לחכות בחוץ כמה דקות טובות כי השומרים בכניסה פשוט לא זיהו אותו - וכמובן שהרגעים הלא נעימים תועדו והפכו לוויראלים ברשת.

הזמר הקולומביאני הגיע לחנות עם בת זוגתו הדוגמנית ולנטינה פרר, ולמרבה ההפתעה היא והצוות שלה הורשו להיכנס בזמן שבאלווין סורב, ולפי התיעוד הוא לא התרגש יותר מדי, קיבל בהבנה את העיכוב, ובינתיים עשה שיחת טלפון שתסדר את העניינים. על הדרך, כמובן, הגיעו כמה מעריצים שכן זיהו את הכוכב הלטיני הענק והצטלמו איתו אל מול השומרים ההמומים.

"תגיד להם שאתה מאלומה", התבדח אחד מאנשי הצוות של באלווין בזמן שהוא חיכה בסבלנות להיכנס אל החנות, וכעבור כמה דקות הזמר הוא סוף סוף הורשה להיכנס ולהצטרף אל פרר. נכון לעכשיו לא ידועה ממש הסיבה שבגללה הוא עוכב במשך דקות מחוץ לחנות היוקרתית - אבל היי, כולנו הרווחנו יופי של סיפור קטן ומשעשע.

View this post on Instagram

A post shared by J Balvin (@jbalvin)