תמונה ישנה (שפורסמה במקור ב-2019) וצפה בימים האחרונים מחדש על ידי גולשת בטוויטר חרפנה את המעריצים של שתי הזמרות שמחזיקות באותם השורשים: דואה ליפה וריטה אורה.

לפי התמונה, שצולמה כנראה בקוסובו של שנות ה-60 והועלתה על ידי אביה של דואה, מתברר שהסבים של השתיים, דוקאג'ין ליפה ובסים סחאטצ'יו - היו חברים טובים. המומים? גם אנחנו.

"אני מאבד את דעתי מהתמונה הזו של הסבים של דואה ליפה וריטה אורה יחד", צייצה המעריצה שגרמה לתמונה לצוף מחדש. "קל לזהות מי זה מי רק לפי הגבות", צייצה בהומור אחת המעריצות של דואה שרמזה לגבות העבות שהזמרת האהובה עליה מתחזקת, ושאר המעריצים ציינו שסבה של ריטה אורה דומה בקטע מוגזם לכוכב ההוליוודי טום הולנד.

למרות ההלם אצל מרביתם, לא מעט מהמעריצים, ספציפית אלו בעלי השורשים האלבניים, לא נדהמו כל כך שהשניים היו חברים קרובים. "אני פשוט לא מצליח להבין למה זה מכניס להלם אנשים. הם לא יודעים עד כמה קטנה קוסובו? לכו תסתכלו במפה", הגיב אחד מהם, ואנחנו בעיקר מקווים שהסיבוב השני של התמונה יוביל פתאום לאיזה דואט קיצי מרים.

ליפה, שידועה כזמרת שלא מהססת להביע את דעתה בנושאים נפיצים, נחשבת לפעילה חברתית מאוד בולטת לטובת אזרחי קוסובו שהכריזו על עצמאות מסרביה בשנת 2008, ובאחד הראיונות שהעניקה לפני כמה שנים היא סיפרה שמבחינתה זו זכות גדולה להניף את דגל קוסובו ולהפנות את הזרקור הציבורי כלפי הסכסוך ההיסטורי בין שתי המדינות.