בשבועות האחרונים סלינה גומז חזרה לפעילות מלאה ברשתות החברתיות, אחרי תקופה ממושכת של ניתוק ממעריציה, שהגיע לשיאו עם ההתמוטטות הנפשית שהכוכבת עברה בסוף השנה שעברה. 151 מיליון העוקבים של סלינה באינסטגרם מקפידים להתעדכן בתכנים שהיא מעלה מדי יום, אבל השבוע רבים מהם הבחינו בהיעדרות של פוסט מפורסם שלה מהעבר.

מעריצים של גומז הצביעו על כך שהזמרת מחקה תמונה ששיתפה ב-1 במרץ 2018 לכבוד יום ההולדת ה-24 של מי שהיה אז בן זוגה, ג'סטין ביבר. כזכור, השניים נפרדו זמן קצר לאחר מכן וכעבור מספר שבועות ג'סטין כבר חידש את מערכת היחסים עם האקסית היילי, לה נישא בטקס סודי שנערך בניו יורק.

View this post on Instagram

Let's rejoice and cheer Miss #SelenaGomez finally deleted her birthday to ex boyfriend #JustinBieber from 2018. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ For more updates on @SelenaGomez follow @TheSelenaRundown✨ {J}

A post shared by Selena Gomez Fan Account (@theselenarundown) on

מעריצים של סלינה מאמינים שבחרה למחוק את הפוסט כדי להראות שהיא התגברה לגמרי על ג'סטין ופתחה בפרק חדש בחייה האישיים. בין התגובות התומכות שקיבלה ביומיים האחרונים, ניתן למצוא משפטים כמו "תודה לאל שסוף סוף נתן לה את הכוח לסיים עם זה", "הגיע הזמן", "מהלך אמיץ", "זאת התחלה חדשה בשבילה" ו"טוב שהיא ממשיכה הלאה ולא נתקעת בעבר".