זוכרים שסיפרנו לכם על הזיוף של אדל בטקס הגראמי? אז עכשיו אנחנו מרגישים ממש רע על כל זה, אחרי שהזמרת סיפרה בתוכנית של אלן דג'נרס שהיא בכתה כל היום שאחרי הטקס. ההופעה של אדל בגראמי התחילה לא טוב כשהמיקרופון לא עבד לכמה שניות, ואז לאורך כל ההופעה הייתה תחושה שהצלילים לא נכונים. אדל צייצה בטוויטר בעקבות כך שמה שיצר את הסאונד המוזר היה בעיה טכנית עם המיקרופונים של הפסנתר.

עוד ב-mako מוזיקה:

"הייתי נבוכה", היא סיפרה לאלן. "התעוררתי בבוקר ואנשים אמרו לי 'אנחנו עדיין אוהבים אותך, אל תדאגי' ואני חשבתי 'לא שאלתי אם אתם עדיין אוהבים אותי, אבל תודה!". כשאדל נשאלה אם היא הרגישה רע על ההופעה ההיא, היא אמרה "כל הזמן התחילה לבכות באופן ספונטני", ביום שאחרי הגראמי. "בכנות, הייתי בוכה גם אם זה היה הולך ממש טוב. אם זאת הייתה הופעה יוצאת דופן, הייתי בוכה גם כן. אני תמיד בוכה".

בגלל שהיה מדובר בשידור חי, אדל אמרה שהיא הרגישה שהיא לא יכולה להפסיק ולהתחיל את השיר מחדש. היא שמעה מהרגע הראשון שהמיקרופון של הפסנתר נפל ורצתה להסתובב ולהרים אותו, אבל קפאה. "אם זה לא היה שידור חי, הייתי מתבדחת. בפעם הבאה שיהיו לי בעיות סאונד, אני אתחיל מחדש. אני אגיד 'סליחה, זה לא עובד בשבילי'. אם לא - אז ביי".

אבל לא צריך לרחם על אדל. האלבום שלה שבר כמה וכמה שיאי מכירות, והיא ידועה ביכולות הקוליות המדהימות שלה. גם היא חזרה לעמוד על הרגליים במהרה, וסיפרה לאלן שהיא פינקה את עצמה בהמבורגר ובירה אחרי הטקס. היא גם אמרה שככל שהיא יותר ויותר מצליחה, ככה הלחץ לפני ההופעות שלה גובר, אבל הגראמי דווקא הכניס דברים לפרספקטיבה מבחינתה. "אני לא מרגישה שזה יכול ללכת כל כך הרבה יותר גרוע מהגראמי, אז אני מרגישה שהכל בסדר עכשיו", היא אמרה. "כל מה שיקרה, אני יכולה להמשיך הלאה".