אין תמונה
RNL

צמד "RNL" - רע לבנת (סולן ומילים) ואייל עמיר (קלידים והפקה), הוזמנו להופיע יחד עם ג'ורדן רודס, הקלידן הווירטואוז של להקת דרים תי'אטר בהופעתו שתתקיים ב- 23 בינואר בעיר טריטאון שליד ניו-יורק.

איתם צפוי להופיע גם סולן דרים ת'יאטר ג'ימס לברי, והקלידן הטורקי הוירטואוז אראן באסבוג (Eren Başbuğ). בהופעה יבצעו רודס ו-RNL את השיר של הצמד "Wake" בעיבוד חדש, וכן שיר חדש ומשותף לצמד יחד עם המוזיקאי הנחשב.

"הקשר עם רודס נוצר בעקבות הגרסה שעשינו לשיר "The Real Slim Shady" של אמינם, כאשר בקליפ השתמשתי ב-IPAD ובאפליקציה שרודס פיתח", אומר עמיר. "העברנו את הקליפ לאנשים שעובדים עם רודס, והוא התלהב מאוד".

רודס, מסתבר, פרסם את הקליפ מספר פעמים בטוויטר ובפייסבוק שלו, ואפילו השתמש בו כדי להדגים אפליקציה אחרת שיצר - SketchWiz, שהופכת צילום לציור. בהמשך נוצר קשר חם בין הצמד ורודס, שכיום עובדים על פרויקט מוזיקלי משותף שעתיד לצאת במלך השנה הקרובה.

"אנחנו מעריצים גדולים שלו כבר הרבה שנים"

"תוך כדי שיחה איתו בסקייפ על הפרויקט הוא פתאום אמר לנו שיש לו הופעה ושהוא רוצה שאנחנו נבוא ונופיע איתו", ממשיך אייל עמיר. "האמת היא שבאותו רגע ממש נגמרו לנו המילים, כי אנחנו מעריצים גדולים שלו כבר הרבה שנים וזה ממש כבוד גדול בשבילנו. מהר מאוד כל הדיבור עבר לפסים מעשיים וההופעה איתו נסגרה".

כזכור, הופיע ג'ורדן רודס בארץ לפני כחמש שנים כשהתארח בהופעה של אביב גפן, ולפני כשנה בהופעה המפורסמת של להקת דרים ת'יאטר בגני התערוכה בתל אביב, מול כעשרת אלפים מעריצים מקומיים.

>> מני אבירם מסכם שנה עם 10 אלבומים נבחרים