שנה לפני ש-"Bodak Yellow" הפך ללהיט ענק שכובש את מצעדי המוזיקה ברחבי העולם ושובר שיאים, קארדי בי שחררה את המיקסטייפ המלא הראשון שלה, "Gangsta Bitch Music, Vol 1". בעטיפה הפרובוקטיבית שלו, מופיעה הראפרית במושב האחורי של לימוזינה, כשהיא שותה בירה ובין רגליה נמצא אדם מקועקע שלכאורה יורד לה. מסתבר שאותו בחור לא היה מודע לשימוש של התמונה כקאבר לאלבומה של קארדי, ועכשיו כשהיא סופר מפורסמת והתמונה הפכה לויראלית, הוא תובע אותה ודורש פיצויים על סך 5 מיליון דולר.

קווין ברופי טוען שמעולם לא פגש את קארדי ושדמותו הודבקה שם. הוא גילה על פרסום התמונה בעקבות שיחה עם חברו, כשאמר לו: "זה משוגע שאתה יורד לראפרית החדשה הזאת בעטיפה של האלבום שלה". הקעקוע העצום שמופיע על גבו וכולל איור של נמר שנלחם בנחש, לא משאיר הרבה מקום לספקות. את הקעקוע, קווין עשה לפני יותר מ-10 שנים, מה שהפך את הזיהוי לקל עבור מקורביו.

ברופי סיפר שכשבנו הקטן נחשף לתמונה, הוא שאל שאלות כמו: "מה אבא עושה שם?" ו"מי האישה הזאת?". מדי פעם הוא ממשיך להעלות את הנושא בפני אביו. מאנשיה של הכוכבת טרם נמסרה תגובה רשמית, ומאחר והיא התארסה במהלך סוף השבוע, אנחנו חושבים שהיא אפילו לא טורחת להעסיק את עצמה בנושא.