קורט קוביין שם קץ חייו לפני כ-27 שנה ועדיין ישנן תיאוריות קונספירציה רבות לסיבת המוות - מעריצים רבים של כוכב הרוק לא מאמינים שהוא לא הרג את עצמו ולמעשה הזמר האהוב עליהם נרצח. עכשיו כמעט שלושה עשורים אחרי, נחשף לראשונה שבמשך השנים מעריצים פנו לFBI וכמעט שכנעו אותם לפתוח בחקירה רשמית.

תיק המוות של קוביין נחשף לראשונה על ידי הארגון הפדרלי ללא התראה ישירות ב-The Vault, שירות ארכיון האונליין של הבולשת והוא מכיל עשרה עמודים מכתבי מעריצים ופנייה מפתיעה מחברת הפקות שעוסקת בתעלומות מפורסמות.

"אני רק יכול לקוות שאקבל צדק בשבילי ובשביל האחרים שאהבו את האיש הזה כל כך. האיש הזה, קורט קוביין, שייך ללהקה שנקראית נירוונה, מאז מותו הנרטיב הוא שהוא התאבד. "כתב מעריץ לארגון ב-2007. "אבל מאז כבר נמצאו הוכחות שהוא נרצח ולא התאבד כמו שחשבו אז".

"מיליוני מעריצים מסביב לעולם היו רוצים לראות את כל מה שמוזר מתבהר אחת ולתמיד, כתב מעריץ אחר במכתב ששלח לFBI ב-2003. "אנחנו מעריכים את הדאגה שלך שמר קוביין הוא קורבן לרצח", כתב סוכן FBI שנאלץ לענות בשיא הרצינות לאותו מכתב של מעריץ, ובמהלכו הסביר לו שאין להם שום הצדקה לפתוח בחקירה. "מטרידה אותי העובדה שהרוצח מסתובב בחוץ חופשי", השיב לו המעריץ.

לפי הדיווח ברולינג סטון, תיק המוות של קוביין מכיל גם מכתב שנשלח בפקס בשנת 1997 על ידי חברת הפקות של סדרת הטלוויזיה תעלומות לא פתורות. הפקת התוכנית פנתה לארגון על מנת לקבל ממנה פרטים לגבי המקרה לקראת פרק ששודר בנושא.