לפני כמה ימים הפתיעה שאקירה את מעריציה ועוקביה כשחשפה תמונה בה חזרה ללוק האיקוני שמאופיין כל כך עם תחילת הקריירה שלה - ואנחנו מדברים כמובן על השיער האדום. התמונה שהעלתה לחשבונות הסושיאל של הזמרת הקולומביאנית הוציאה כמובן את המעריצים משלוותם - בטח כשהיא חתמה את הפוסט עם המילה הצרפתית "וואלה" (Voila). 

רוב עוקביה של הקולומביאנית פשוט השתגעו מהעובדה שהיא נראית דומה במיוחד, ובכן, לשאקירה הצעירה מסוף שנות ה-90 - ואם להיות ספציפיים יותר - אז לשאקירה של אותה הופעה בלתי נשכחת בתכנית "MTV Unplugged" בתקופת השיא של ערוץ הקליפים.

"שיער חדש, עידן חדש. שאקירה חוזרת", צייץ אחד ממעריציה, ולמרות שרובם חשבו שמאחורי השינוי הגדול מסתתר קאמבק שקשור לימי ה"רוקירה", הזמרת סיפרה בפוסט נוסף שהשיער שלה היה אמור להיות בכלל ורוד- ופשוט נגמר לה הצבע באמצע. למי זה לא קורה?

כך או כך, גם אם היא לא פונה חזרה לעברה הרוקיסטי יותר, אלו שעוקבים אחרי שאקירה שמו לב שלאחרונה היא חזרה לשחרר מוזיקה חדשה אחרי תקופה ארוכה שלא, ובעיקר אחרי הפסקה של ארבע שנים מאז האלבום האחרון שלה בספרדית El Dorado.

View this post on Instagram

A post shared by Shakira (@shakira)

כזכור, רק לפני חודשיים היא שיתפה פעולה עם ההרכב שהפך בעצמו כבר לנוסטלגי, בלאק אייד פיז, והשיר שלהם "Girl Like Me" התקבל בחיבוק וצבר נכון להיום כבר 245 מיליון צפיות ביוטיוב וקרוב ל-200 אלף תגובות, ולפי גורמים שונים בתעשייה הלטינית היא כבר עובדת על אלבומה הבא.