מאז שאדל בישרה על אלבומה השלישי, "25", העולם נכנס להיסטריה. "Hello" יצא לפני פחות מחודש, אך כבר מתקרב ל-400 מיליון צפיות ביוטיוב - ועוד אלפי ביצועים חיים, קאברים, מחוות ודאחקות שבתקופה הקצרה הזו כבר הספיקו למצות את עצמן. אז נכון, אדל לא נתנה לעולם לחכות יותר מדי בין הסינגל הראשון ועד לאלבום המלא - שייצא ביום שישי הקרוב. אבל נדמה שכבר חלפו עידנים וש"Hello" כבר מזמן הגיע למעמד של קלאסיקה, או לפחות של שיר השנה 2015. שלושה ימים לפני שהאלבום המלא יוצא, אדל רוצה שתכירו את המתחרה הנוסף שלה על התואר, "When We Were Young":

עוד ב-mako מוזיקה:

אתמול העולם קיבל טעימה קצרה מהשיר החדש, שכמה שניות מתוכו ליוו פרומו לראיון מעמיק עם אדל באוסטרליה. השיר המלא הגיע מהר מספיק, מלווה בקליפ לייב שמתעד את הקלטתו באולם ההופעות הלונדוני "The Church". אדל סיפרה שאת "When We Were Young" היא כתבה יחד עם "הנשק הסודי החדש שלה" - טוביאס ג'סו ג'וניור, זמר ויוצר שהוציא השנה את אלבום הבכורה שלו וזוכה לתהודה בקהל האינדי.

"זה נכתב מסיטואציה של להיות מבוגר יותר", אדל סיפרה בראיון שנתנה אתמול, "כשבמסיבת בית אתה רואה את כל האנשים שהתרחקת מהם, כל מי שאי פעם אהבת ומי שאף פעם לא אהבת, דברים כאלה, כשלא מצאתם זמן להישאר בחיים זה של זה. ואז אתם מוצאים את עצמכם במסיבה כשאתם כבר בני איזה 50, וזה לא משנה כי כל כך כיף לכם ואתם מרגישים בני 15 שוב. זו התחושה שמאחורי זה". בסוף הקליפ אדל אומרת, "אף פעם לא עשיתי את זה בעבר. זו אני החדשה לגמרי", ולפי הראיונות והסיפורים שהיא מספקת לקראת צאת האלבום, מסתמן שב"25" אדל הולכת להכיר לנו את עצמה כפי שמעולם לא ראינו. תצליחו לחכות 72 שעות?