חג ההודיה יתקיים במהלך הסופ"ש הקרוב, ומתוך דאגה לכך שהתושבים ייצאו לחופשות או יטוסו לבקר את המשפחה ויידבקו בנגיף הקורונה - הרשויות בארה"ב המליצו לתושבים להישאר בבתים השנה, או לפחות לא למהר לעלות על טיסה.

למרות ההמלצות, הראפרית הפופולרית קארדי בי החליטה בכל זאת לקחת את הסיכון - כמה מפתיע, נכון? - ולפני יומיים הופיעה בנמל התעופה בלוס אנג'לס, כשהיא מכוסה מכף רגל ועד ראש, ברמה שאיש לא זיהה אותה.

סביר להניח שהזמרת טסה לחופשת חג ההודיה שלה במטוס פרטי ולא "הצטופפה" במחלקת העסקים בטיסה רגילה, אבל בשביל להקטין גם את הסיכון הזה - היא עשתה משהו לא היינו מצפים מאף אחד אחר לעשות.

במקום לשים מסכת N-95 יקרה או אפילו שתי מסכות אחת על השנייה כמו שרבים עושים - קארדי פשוט כיסתה את כל פניה באמצעות צעיף, השאירה חריץ קטן, ואז כיסתה גם אותו עם משקפי שמש ענקיות בתקווה שזה יספיק. עכשיו כמובן שברגע שצילום שלה משדה התעופה פורסם ברשתות החברתיות - האינטרנט לא ריחם.

 

View this post on Instagram

A post shared by Ex Minnoş,New Core Magazine (@thecoremagazinetr)

במקביל, את הזמן עד שהמריאה, הראפרית ניצלה בשביל לעלות לשידור חי בחשבון האינסטגרם שלה, במהלכו הסבירה למעריציה (הזועמים) למה היא לא מועמדת לאף פרס בגראמי 2021. "לא ייקחו ממני משהו שעבדתי קשה בשבילו, אם הייתי רוצה מועמדות הייתי מגישה את WAP, ולא הגשתי אותו בכלל", הסבירה הכוכבת.