במהלך העשור האחרון קים קרדשיאן (39) ובעלה קניה ווסט (41) הסתבכו יחד בעשרות סכסוכים מתוקשרים עם כמה מהכוכבים הגדולים בתעשיית הבידור. המפורסם שבהם הוא כנראה הריב עם הזמרת טיילור סוויפט, שהחל לפני כעשור כשהראפר התפרץ לבמה במהלך נאום הזכייה של טיילור בטקס ה-VMA. במשך השנים טיי וקניה הוציאו שירים על הסכסוך ותקפו אחד את השני בראיונות שונים וברשתות החברתיות, מה שהוביל גם להתערבותה של קים.

לאחרונה הגיע לשיאו הסכסוך של הזוג עם דרייק, כשקניה גילה שהאויב עוקב אחרי אשתו באינסטגרם. בשורת פוסטים שהעלה, קניה כתב על דרייק: "במשך חודשים הוא לכלך עליי ואיים עליי. האיש הזה משתמש במשפחה שלי כדי לפגוע בי. אל תעקוב אחרי אשתי באינסטגרם. אני חושב שאתה צריך להתנצל בפניה באופן פומבי".

השבוע שודר הראיון המשותף של קים עם אחיותיה קורטני וקלואי בתכנית הלילית של אנדי כהן. במהלך הראיון אנדי שאל את קים אם עדיין מתנהל ריב בינה לבין טיילור. קים השיבה בשלילה וסיפרה שלמרות שהן לא נמצאות בקשר, הריב ביניהן הסתיים באופן רשמי.

בהמשך היא לכלכה על דרייק כשאמרה שהיא מעדיפה להיתקע במעלית עם טיילור ולא איתו. לפני מספר ימים קים התייחסה בעצמה למתיחות בין בעלה לדרייק עם ציוץ, בו כתבה: "לעולם אל תאיים על בעלי או על משפחתי. הוא סלל את הדרך כדי שיהיה משהו שקוראים לו דרייק".