ברברה סטרייסנד, אחת הכוכבות הגדולות באמריקה שנחשבת לדיווה בינלאומית, מוציאה אלבום חדש אחרי ארבע שנים. האלבום "Love Is The Answer" מורכב כולו מביצועים אינטימיים בעיבודים ג'אזיים לקלאסיקות כמו "Smoke Gets In Your Eyes", " In The Wee Small Hours Of The Morning ", "If You Go Away (Ne Me Quitte Pas) " ועוד.

לצורך הקלטת האלבום חברה סטרייסנד לאחת מהווקאליסטיות הגדולות של ימינו, זמרת הג'ז הקנדית, זוכת ה"גראמי", דיאנה קראל, שהפיקה את האלבום מוזיקלית. את סטרייסנד מלווה באלבום "הרביעייה של דיאנה קראל", כשלעיבודים אחראי המעבד וכותב השירים ג'וני מנדל, ששיתף בעבר פעולה עם סטרייסנד באחד מאלבומיה המצליחים ביותר "Back to Broadway" והפיק ועיבד את אלבומה זוכה ה"גראמי" של קראל " When I Look In Your Eyes".

האלבום ייצא בארץ ובעולם, ב-28 לספטמבר, בשתי מהדורות: מהדורה בודדת, הכוללת 13 שירים בעיבודים תזמורתיים ומהדורה כפולה הכוללת דיסק נוסף ובו אותם השירים בעיבודים מינימליסטיים בבצוע ה"רביעייה" בלבד.

את יציאת האלבום תחגוג סטרייסנד ב-26 לספטמבר, בהופעה נדירה במועדון הג'ז הניו יורקי הנודע Village Vanguard שם הופיעה בפעם האחרונה לפני כ-48 שנים כמופע פותח לענק הג'אז מיילס דיויס.

אלבומיה של ברברה סטרייסנד נמכרו עד היום ביותר עותקים מאלבומיה של כל זמרת אחרת בהיסטוריה. עד היום הגיעו 50 מאלבומיה למעמד של אלבום זהב, 30 לפלטינה ו-13 לפלטינה כפולה ויותר.

בסקר מקיף שערכה סוכנות הידיעות "רויטרס", נבחרה סטרייסנד כזמרת האהובה ביותר במאה החולפת.