חבר הבקסטריט בויז, אייג'י מקלין (43), חשף לפני כחודשיים בסדרת ראיונות את בעיות ההתמכרות מהן סבל במשך שנים."לא הייתי פיכח לשנייה. הייתי במצב מטורף, חברי הלהקה פרצו אליי הביתה", סיפר אז.

השבוע, חבר להקת הבנים המצליחה בהיסטוריה המשיך לפזר זכרונות מהתקופה ההיא כשהגיע להתארח בפודקאסט הבריאות "Recovering from Reality", והודה שמאז הגמילה הראשונה שלו הוא חזר כמה פעמים לשתות ואפילו הגדיר את עצמו כ"מועד כרוני": "אני יכול להיכנס להתקפים קצרים ואז להמשיך לתפקד. גם כשהייתי חוזר לשתות לא הייתי מתרסק", סיפר במהלך הפודקאסט. "זו בעיה כרונית, אבל מעולם לא יצא לי להיכנס להתקף של חודש שלם רק של מסיבות ושתייה. זה יותר כמו לילה אחד ואז אני פיכח שבוע או שבועיים. זה תמיד הלוך ושוב".

בהמשך, סיפר גם על ההתנהלות שלו במסע ההופעות של ההרכב שכבש את העולם לפני כמעט שני עשורים. "זה לא השפיע לי על התפקוד בלהקה. הייתי חוטף בלאק-אאוטים, נרדם ומתעורר כאילו שום דבר לא קרה. לא ראיתי אור יום במשך שנתיים, אבל היום חוסר הביטחון שלי שהוביל לזה ירד ברמה משמעותית".

"אני היום במקום שאני פשוט לא שם זין מה חושבים עליי. אני הבן אדם שאני כי למדתי מכל החוויות האלה. אני תמיד לומד עוד וסוף סוף נוח לי בעור שלי", הוסיף הכוכב שלאחרונה לקח חלק בגרסה האמריקאית של התכנית "רוקדים עם כוכבים".

בקסטריט בויז (צילום: GettyImages-Jeffrey Mayer)
בקסטריט בויז | צילום: GettyImages-Jeffrey Mayer

"אני מסתכל על עצמי במראה לפני שאני יוצא מהבית, ואני עם ביטחון רב יותר ממה שהיה לי. אני אומר לעצמי בבוקר שאני נהדר בגלל ככה, ככה וככה", הוסיף מקלין שניצל את ההזדמנות להודות לאישה שעומדת לצידו כבר 11 שנה, ועל כך שהיא עזרה לו להשתנות: "כשפגשתי אותי קיבלת את הגרסה הישנה", פנה לאשתו. "עשית הזמנה מוקדמת של הגרסה החדשה, והיא הגיעה באיחור. עכשיו, תודה לאל, סוף סוף קיבלת את המשלוח".

כאמור, בסבב הראיונות לפני כחודשיים הזמר חשף שהוא פיכח כבר כמעט שנה ומאושר מתמיד, ודיבר בגילוי לב לראשונה על הימים בהם מאחורי החיוך ומשקפי השמש הסתתרה תהום עמוקה: "עם כמה שזה קשה להגיד - יש לי אפס חרטות ואני יותר מבר מזל שאני עדיין כאן", סיפר למגזין People. "אני יכול לומר בכנות שאני אוהב את עצמי היום יותר מתמיד".

View this post on Instagram

A post shared by Backstreet Boys (@backstreetboys)