ג'קסון צוחק כל הדרך אל ההופעה (תמונת AVI: חדשות)
מייקל, אתה דוחה | תמונת AVI: חדשות

למרות שהוא מכחיש כי לקה בסרטן העור, נראה שמשהו בכל זאת חורק בקאמבק המדובר של מייקל ג'קסון. אמש התבשרו רבבות מעריצים שרכשו כרטיסים למופע המתוכנן באולם ה O2 בלונדון, שהזמר דוחה את ארבע ההופעות הראשונות בסיבוב בשל "בעיות טכניות בהפקה".

ההופעה שיועדה להתקיים ב 8 ביולי הועברה ל 13 ביולי, אך שלוש ההופעות הנוספות שנדחו יתקיימו רק במרץ 2010. אומנם מי שרכש כרטיס ולא יוכל להגיע לתאריך חלופי זכאי להחזר כספי מלא, אך זה לא יפצה על עגמת הנפש מעריצים רבים שאינם תושבי לונדון, ואף תכננו לטוס במיוחד לאנגליה כדי לצפות במופע ועתה יאלצו לבטל את החופשה המתוכננת. במילים אחרות, הקאמבק הכי מדובר של 2009 מתחיל ברגל שמאל.

כזכור, סיבוב ההופעות של ג'קסון "This is It" מיועד לכלול 50 תאריכים, ולהיות האחרון בקריירה של מלך הפופ לפני שיפרוש סופית מהבמה.

"מייקל מחוייב טוטאלית לאמנות שלו"

  רנדי פיליפס מחברת AEG המפיקה את המופע אמר אתמול: "ההפקה גדלה ומשתנה ככל שההכנות מתקדמות. מייקל רוצה להעניק למעריציו חוויה בלתי נשכחת, וכדי לממש אירוע בסדר גודל כזה נדרשות הכנות נוספות כולל כמה ימים של חזרות באולם ה O2 עצמו על מנת להבטיח שהכל מתפקד. הקמת סט התפאורה, ותכנות מיצגי המולטי מדיה שיהיו חלק מכריע באירוע, ייקחו יותר זמן ממה שחשבנו.

"היות ומדובר באולם המופעים העמוס באולם הוא לא יהיה זמין מוקדם יותר, ולכן נאלצנו לדחות את ארבע ההופעות הראשונות כדי לנצל זמן זה לחזרות ולהקמה. עד כמה שהדבר קשה וכואב עבורנו, אנו בטוחים שהמעריצים המכירים את המחויבות הטוטאלית של מייקל ג'קסון לאמנות שלו יבינו ויתחשבו ברצונו להעניק חוויה בידורית מושלמת, תוך שמירה מלאה על ביטחונם של המוזיקאים והרקדנים המשתתפים במופע".