לאורך הקריירה שלה, ג'ניפר לופז הוכיחה פעם אחר פעם שליופי שלה אין גיל. כשהיא בת 50, כוכבת הפופ נראית טוב מתמיד וממשיכה להופיע על שערי המגזינים הנחשבים ובקמפיינים של המותגים המובילים. בימים האחרונים הרשת סערה סביב פרסומים על דוגמנית צעירה שמזכירה באופן יוצא דופן את ג'יילו.

נטליה מירסקיך, סטודנטית בת 19 שמתגוררת בעיר צ'ליאבינסק שברוסיה, פתחה בקריירת דוגמנות בגיל צעירה ותוך זמן קצר גילתה את הפוטנציאל שטמון במראה שלה. בראיון שהעניקה לאחרונה לאתר רוסי, נטליה סיפרה על ההשוואות הרבות שנעשות בין המראה שלה לזה של הכוכבת הגדולה.

View this post on Instagram

Esperando pacientemente por el estreno de #Hustlers!!!! Muchas gracias mi gente por todo su amor y apollo siempre!! Y muchísimas gracias a Despierta America y Un Nuevo Día por recibirme!! Los quiero!! Los veo esta noche!! #Ramona #hustlersmovie

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

"בפעם הראשונה שמישהו אמר לי שאני דומה לה הייתי בת 14 ולא באמת ידעתי מי היא", נטליה אמרה, "כשהתחלתי לעסוק בדוגמנות המאפרים הציעו לעשות לי שיער ואיפור בסגנון של ג'ניפר. לא האמנתי כמה אנחנו דומות. עכשיו כולם בעיר שלי קוראים לי ג'יילו, חלקם ככל הנראה לא יודעים מהו שמי האמיתי".

על הפיכתה לכוכבת מקומית, נטליה סיפרה: "בהתחלה זה גרם לי לחוש אי נעימות, אבל עכשיו אני לוקחת את זה כמחמאה ונהנית מזה. החלום שלי זה לפגוש את ג'יילו פנים מול פנים. אני רוצה לדעת מה היא חושבת על המראה שלי".