שבועות ספורים לפני התפרצות נגיף קורונה ברחבי העולם, העלתה שאקירה את המופע המשותף שלה יחד עם ג'ניפר לופז בהפסקת המחצית של אירוע הסופרבול המדובר, ומהר מאוד התברר שהאירוע הטלוויזיוני הנצפה הפך להופעה הרשמית האחרונה של הזמרת מאז שהווירוס המאוס סגר הכל.

כנראה שהמרחק מהבמות עשה את שלו, ובשבועות האחרונים דיווחו מקורות בחברת התקליטים של כוכבת העל הקולומביאנית על התקדמות בעבודות על האלבום הבא שלה, ואחד מאותם גורמים סיפר שהכוכבת הלטינית כבר בחרה את הסינגל הראשון שייצא לתחנות הרדיו מתוך האלבום ושבימים הקרובים היא תצלם עבורו קליפ.

בסוף השבוע שיתפה שאקירה סרטון שלה מחדר החזרות, שם היא ככל הנראה עובדת על הקליפ החדש, ובאותו וידאו היא נראית כשהיא רוקדת יחד עם ארבעה מאנשי הצוות שלה לצלילי השיר “Fake Capo” של זמר הרגאטון קארטה אל גוצ'י".

הסרטון, כמו שאתם מתארים לעצמכם, בטח באווירה הכללית היום בעולם, עורר לא מעט זעם בקרב הצופים בשל הבחירה של שאקירה להופיע בו ללא מסכה - בניגוד לשאר האנשים שמופיעים לצידה.

View this post on Instagram

Fake Capo with my crew! Fake Capo en un break de los ensayos…

A post shared by Shakira (@shakira) on

בין מאות התגובות החריפות שהציפו את הפוסט, אפשר למצוא משפטים כמו "את חושבת שאת מיוחדת מדי בשביל מסכה?"; "זה לא מצחיק, את מסכנת את החיים של האנשים האלה"; "אם כולם מסביבך מכסים את הפנים, את צריכה לכבד אותם ולעשות את אותו הדבר"; ו"צריך להיות ממש טיפש בשביל להעלות סרטון כזה בתקופה כל כך קשה". מה אומרים? לא אומרים.