נטינה ריד (צילום: Chris Weeks, GettyImages IL)
נטינה ריד בבכורת הסרט "מעודדות צמודות" | צילום: Chris Weeks, GettyImages IL

הזמרת נטינה ריד, חברת הרכב ה-אר אנד בי "Blacque" וכוכבת הסרט "מעודדות צמודות", נהרגה בסוף השבוע בגיל 32 מפגיעת מכונית בכביש מהיר ליד אטלנטנה, ג'ורג'יה. הנהג שפגע בה התקשר להזעיק עזרה ווהיא הוכרזה כמתה בבית החולים "גווינת מדיקל".

נטינה ריד, שהיתה אמורה לחגוג היום (ראשון) את יום הולדתה ה-33, השאירה אחריה ילד בן 10, שאביו הוא הראפר Kurupt. היא היתה בת דודתה של פארה פרנקלין מ"דסטיני,ז צ'יילד".

למרבה הטרגדיה, נטינה ריד היתה בת טיפוחיה של הזמרת ליסה "לפט איי" לופז מההרכב TLC, שהלכה לעולמה גם היא בגיל 32 לפני עשר שנים בתאונת דרכים.

ברנדי וויליאמס ושאמרי פירז-דיבו, חברותיה של נטינה ריד להרכב "Blacque", שהיו אחראיות יחד איתה על להיטים כמו "808", "Bring It All To Me" ו-"Can't Get It Back", ספדו לחברתן: "אנחנו מזועזעות ממותה של חברת ההרב שלנו, אחותנו וחברתנו נטינה ריד.

הודות לתמיכה העצומה של מעריצי 'Blacque' ואהבתנו אחת לשניה, ההרכב התאחד לאחרונה והיינו בדרך לאלבום חדש וסדרת ריאליטי בטלוויזיה. נטינה תמיד הובילה את הרוח החלוצית של ההרכב והיצירתיות שלה נגעה בלבבות של המעריצים כל מקום. נטינה היתה אמא, אחות, כותבת שירים מצליחה, אמנית וחברה.

אנחנו מבקשות שתתפללו עבור משפחתה. היא תחבר לנו לנצח והשפעתה הגלובאלית תישאר לנצח. אנחנו מודות לאל על הניסיונות בהם הוא מעמיד אותנו".

אמנים נוספים הספידו את ריד דרך הטוויטר, ביניהם גבריאל יוניון וקווסטלאב מההרכב "The Roots".

>> הזמרות שמכרו הכי הרבה סינגלים בבריטניה: מדונה ראשונה, ריהאנה שניה