הראפר קודאק בלאק עורר סערה לא קטנה בארה"ב, לאחר שסרטון שלו חופן את ישבנה של אמו תפס תאוצה ברשתות. הסרטון צולם ביום הולדתו של אחיו בסוף השבוע, הגיע לטוויטר בימים האחרונים וכאמור גרם לרבים לתפוס את הראש ולנסות להבין אם הם צפו במה שהם חושבים שהם צפו.

"תשלחו את האיש הזה בחזרה לכלא. מה הוא עושה?!", כתב גולש אחד בטוויטר, כשאחר הוסיף בתמיהה "מה לעזאזל קורה פה?!". נכון לעכשיו הסרטון צבר כבר למעלה מ-500 אלף צפיות כשרוב שאר המעריצים של קודאק שהגיבו פשוט קוראים לו מוזר. לקראת סוף הסרטון קודאק מנסה גם לנשק את אמו בפה בזמן ששניהם צוחקים מהסיטואציה. 

אחד האנשים הבולטים ביותר שהגיבו לסרטון הוא פאנץ' TDE, נשיא הלייבל של קנדריק לאמאר, שכתב (ומיד אחר כך התחרט): "אני מאוד מקווה שזה לא מה שהאינטרנט אומר שזה. אני לא יודע מה ההקשר של הסרטון הזה, אבל האיש הזה חולה". כאמור לאחר כמה שעות פאנץ' מחק את הסרטון ופרסם התנצלות בפני הראפר: "אחרי שנחשפתי לזווית מעמיקה יותר, הייתי פזיז מדי כשדיברתי למרות שהייתי צריך להיות בשקט. יש המון פערי תרבות, סגנון חיים וכו'. זה לא תמיד מיתרגם טוב לאנשים אחרים שלא אותו הדבר. אני מתנצל בפני קודאק".

לאחרונה הראפר, שהכריז בעבר כבר על יהדותו, עלה לכותרות כשפרסם קטעים משירים שעוד לא יצאו שעוסקים בחגי תשרי. באחד מהסרטונים שפרסם, הניח תפילין והתפלל כשכותרת הסרטון הייתה "גמר חתימה טובה". בהמשך הוא העלה סרטון נוסף שלו מתוך רכב כשברקע ניתן לשמוע את השורות המדוברות: "אני לא מושלם, אבל אני מנסה לעשות תיקון. בראש השנה אני הופך לעוף טורף, ביום כיפור אני הופך לאיש זאב", נשמע הראפר בשיר.