מיילי סיירוס מבט עצוב (צילום: Christopher Polk, GettyImages IL)
אמרו לך פעם שיש לך משהו מה-זה עצוב בעיניים? | צילום: Christopher Polk, GettyImages IL

מיילי סיירוס הופיעה הלילה בבוסטון, והצליחה לעלות לבמה ולבצע את המופע השמח שלה "Bangerz", למרות האבל האישי הכבד שנפל עליה עם מות כלבה האהוב פלויד, שהלך עולמו אי שם בביתה, בזמן שהיא מסיירת ברחבי ארצות הברית עם סיבוב ההופעות שלה.

את הצער היא הביעה בפני הקהל, כשהזילה דמעות, סיפרה להם שהכלב היה האהוב עליה ביותר והקדישה שיר לזכרו. "זה הולך להיות קשה בשבילי בשיר הבא", אמרה סיירוס לקהל בבכי, "אני לא נשמעת כמו שאני בדרך כלל, אני לא מרגישה את עצמי, אבל אני רק רוצה לבצע שיר אחד".

"אני בטוחה שאתם כבר יודעים, אבל הסיבה שאני כל כך נסערת היא הכלב שלי", אמרה מיילי למעריצים שהשתתפו בצערה. "אני לא צריכה לומר שהוא היה אהוב עליי, אבל הוא היה אהוב עליי, והוא הלך לעולמו", היא המשיכה.

"אני רק רוצה להקדיש לו שיר. נהגנו תמיד להקשיב ל'פליטווד מק' ביחד. אז זה היה השיר האהוב עליו, ואני רוצה לשיר את השיר הזה עבור פלויד. השיר הזה הוא "Landslide". סיירוס ביצעה את השיר של להקת "פליטווד מק", שהיה בעבר חלק מרפרטואר ההופעות שלה. מה שנקרא, פליטווד לפלויד.

מיילי סיירוס והכלב (צילום: twitter)
בפעם הבאה אני הולכת על התוכי יוסי | צילום: twitter

ואם כבר מיילי סיירוס וחיות - לפני יומיים נחשפה עטיפת סינגל מלאה של מיילי סיירוס עם הרמיקס לשיר "Adore You". כאשר יצא הסינגל בסוף חודש פברואר נראתה בו סיירוס כשהיא רוכבת  על סוס אבל רק חלק מהתמונה היה חשוף. הדליפה של העטיפה המלאה מגלה שהיא הצטלמה על הסוס כשהיא ללא חלק עליון, בחזה חשוף. ככה זה כשאת מיילי סיירוס, כלב וסוס נקשרים בשמך תוך יומיים בהקשרים לא רגילים.

אין תמונה
לפחות אני יכולה להתנחם עם חיה אחרת