כחלק ממסע הקידום של אלבומה החדש "Tell Me You Love Me", דמי לובטו קבעה לו"ז הופעות צפוף במיוחד. היא תכננה כמה הופעות במהלך השבוע, אבל לא חשבה על האפשרות שתחלה בעקבות מעבר העונות. למרות שמצבה לא היה טוב, היא בחרה להמשיך להופיע ולנסות להתגבר על הקשיים והסבל. הכל הלך טוב. היא ביצעה מול המעריצים את השירים החדשים לצד הלהיטים הגדולים, אבל באחד המופעים, היא לא הצליחה להגיע לצלילים הגבוהים של "Stone Cold".

זה לא משהו שקורה בדרך כלל לכוכבת בת ה-25 בעלת הקול הענק, וכדי להחליק את המבוכה היא סיפרה על מצבה והוסיפה: "זה מה שנקרא לא לעשות ליפסינק". למרות שזה היה נשמע כמו הערה תמימה, המעריצים החליטו לקחת את דבריה של דמי רחוק ולהתייחס אליהם כעקיצה לעבר מלכת הליפסינק - בריטני ספירס.

היחסים בין שתי כוכבות הפופ מאז ומעולם היו טובים (לפחות כפי שזה נראה מעל פני השטח), ומעבר לעובדה ששתיהן החלו כילדות דיסני, יצא להן לשבת ביחד בשולחן השופטים של אקס פקטור ארה"ב ב-2012. למרות זאת, לובטו ידועה כמישהי שנוהגת להביע את דעותיה בחופשיות רבה מדי. זה יצר עבורה לא מעט ריבים עם דיוות גדולות כמו טיילור סוויפט, פינק ומריה קארי, שלאחרונה נראתה מבלה עם ספירס.

לא עבר זמן רב וגל של תגובות ממעריציה של בריטני החל לתקוף את דמי. מישהו כתב: "דמי לכלכה  על בריטני למרות שהקול שלה נשבר בהופעה חיה", בעוד מעריץ אחר הגיב: "לובטו היא מלכת העקיצות". דמי התעלמה מהניסיונות להצית אש בינה לבין האיידול שלה. היא העלתה לטוויטר פוסט, בו הודתה למי שהיה בקהל וניסה לנחם אותה.