קורטני לאב (צילום: Cindy Ord, GettyImages IL)
אינטואיציה מדהימה? קורטני לאב | צילום: Cindy Ord, GettyImages IL

זמרת הרוק קורטני לאב קוביין טוענת שמצאה את המטוס המלזי הנעלם, שכל העולם מחפש אחריו. אלמנתו של קורט קוביין פרסמה בטוויטר שלה תמונת לוויין של קטע באוקיאנוס וסימנה עליה חיצים המראים, כביכול, את מיקום המטוס מתחת למים וכתמי שמן או דלק שהיו יכולים להינתז ממנו במקרה של התרסקות.

הקטע באוקיאנוס עליו מצביעה לאב-קוביין נמצא ליד האי המלזי פלאו פראק, המיקום האחרון שידוע שאליו הגיע המטוס הנעלם. בחיפושיה היא עשתה שימוש ב-"Tomnod", אתר אינטרנט המשתמש בתמונות לווין של כדור הארץ במטרה להצליב מידע שמתקבל מגולשים.

קורטני לאב טוענת שמצאה את המטוס (צילום: twitter)
שימו לב לחיצים: קורטני לאב טוענת שמצאה את המטוס המלזי | צילום: twitter

האם קורטני לאב, דווקא היא, פתרה את תעלומת טיסה 370 שמסעירה את העולם בימים האחרונים? היא תספק למשפחות הנוסעים במטוס את התשובה לה הם מייחלים כבר ימים ולילות? אם כן, מדובר יהיה באחד הסיפורים המדהימים של השנים האחרונות, שמדגים את ניצחון האינטואציה.

אחת הדמויות הפחות אהודות בעולם הרוק

קורטני לאב קוביין היא זמרת גראנג' ורוק, שבעבר הובילה את להקת "Hole". בשנות ה-90' הפכה לאייקון של סטייל ואופנה כאשתו, ובהמשך גם כאלמנתו, של קורט קוביין, הסולן המנוח של להקת הגראנג' "נירוונה", שהתאבד ביריה בראשו ב-4 באפריל 1994 (בחודש הבא ימלאו 20 שנה למותו).

מאז הפכה קורטני לאב לאחת הדמויות הפחות אהודות בעולם הרוק - יש מעריצים אדוקים של "נירוונה" שטוענים עד היום שקורט קוביין לא התאבד, אלא שהיא הרגה אותו וביימה את התאבדותו. במקביל הפכה לאב-קוביין לסוג של שחקנית, מגישה בטלוויזיה וסלב לעת מצוא.

זו לא הפעם הראשונה בה קורטני לאב מנסה לשחק אותה בתפקיד הבלשית. כתבה שפורסמה עליה לפני שלוש שנים חשפה איך הצליחה להסיק מי הצליח להונות אותה ולגזול ממנה חלק מההון שהוריש לה בעלה המנוח.

קורטני לאב, Hole (צילום: Daniel Jackson)
קורטני לאב בלהקת Hole | צילום: Daniel Jackson