יאנג דולף, ראפר בן 32, נורה מספר פעמים מחוץ למלון לואס שממוקם ליד מרכז קניות בהוליווד, אתמול בשעות אחר הצהריים. הוא הובהל לבית חולים באיזור, שם נמסר שהוא נמצא במצב קריטי ושעליו לעבור מספר ניתוחים. הראפר שנולד בשיקגו בשם דולף ת'ורנטון, החל לפעול עוד ב-2008, אבל זכה לפריצה בסצנת הראפ בזכות אלבום הבכורה שלו "King of Memphis", שיצא ב-2016.

עדי ראייה שנכחו במקום האירוע צפו במריבה של הראפר עם שלושה בחורים. ברגע מסוים אחד מהם דחף את דולף, הוציא אקדח וירה בו מספר פעמים. למרות שהתוקפים הגיעו ברכב למקום, הם השאירו אותו בחניה וברחו רגלית. במהלך המרדף אחריהם, תפסו כוחות המשטרה שלושה חשודים. שניים מהם שוחררו לאחר זמן קצר, אבל אחד נלקח למעצר בתחנה.

if u know me u know i lost 100k on @kingjames last season.. but if u REALLY know me, u know I'm ready to bet another 100k on my dog this season‼️DA GOAT  Matter Fact, I got 250k on da @teamswish & @kingjames dis season.

A post shared by  (@youngdolph) on


חשוד נוסף לפי משטרת לוס אנג'לס הוא הראפר יו גוטי, שכמו דולף שהה גם הוא במלון לואס. מקורות טוענים שכמה ימים לפני האירוע פרצה מחלוקת בין שני הראפרים. יו גוטי בן ה-36 נחשב לשם חם בסצנה, ובשנים האחרונות שחרר לא מעט להיטים ושיתופי פעולה, ביניהם "Better" עם מייגן טריינור, "Pills & Automobiles" עם כריס בראון והלהיט החדש שלו "Rake It Up", בו מופיעה גם ניקי מינאז'.

לפני 7 חודשים, נורה רכבו של דולף מספר פעמים אחרי הופעתו בצפון קרולינה. מהמשטרה נמסר שלמרות שהראפר לא היה בפנים, נמצאו כ-100 כדורים שפגעו בג'יפ. על אירוע זה הראפר כתב את שירו "100 Shots" ("מאה יריות"), שנכלל באלבומו "Bulletproof" ("חסין כדורים"), אותו שחרר באפריל האחרון.