בריטני ספירס ומדונה  (צילום: Kevin Winter, GettyImages IL)
אני רוצה כמו שלה. בריטני ומדונה | צילום: Kevin Winter, GettyImages IL

בריטני ספירס רוצה ללכת על בטוח, עד שכמה שניתן, בכל הקשור להצלחת סיבוב ההופעות הבינלאומי החדש שלה "The circus starring Britney Spears". לכן היא מרעננת את השורות ומגייסת לפרויקט את מיטב הכוחות בשוק, על חשבון אנשי המקצוע שעבדו איתה בעבר שברוח ימי המיתון העוברים על העולם מקבלים עכשיו הודעות פיטורים. 

הצעד הטקטי הטרי בהכנות לצאת המופע לדרך: כוכבת הפופ ותרה על שירותיהם של שני הכוריאוגרפים ווייד רובסון ואנדרה פונטה, שליוו אותה מתחילת דרכה המקצועית בצילומי קליפים ועל הבמה, ושכרה במקומם את ג'יימי קינג, שהיה בין השאר הכוריאוגרף בסיבוב ההופעות האחרון של מדונה. השניים עבדו יחד לראשונה לפני שמונה שנים, אז היה קינג כישרון בתחילת דרכו והופיע לצידה במופע "Ooops, I did It again". 

לאחרונה נפגשו שוב כאשר קינג סייע לספירס להתכונן להופעת האורח המוצלחת שלה בהופעתה של מדונה בלוס אנג'לס. כאמור, זה נגמר בג'וב חדש.בידיעה המתפרסמת במגזין Life & Style מצוטט מקור בכיר בהפקת המופע של ספירס: "ווייד ואנדרה לא יועדו לעבוד על סיבוב ההופעות החדש בכל מקרה. הם רק עזרו לבריטני בהופעות הפרומו שצלמה לאחרונה לכמה תוכניות טלוויזיה. הם ידעו שהיא מחפשת כוריאוגרף חדש למופע עצמו". הסוכנות המייצגת את ג'יימי קינג אשרה את הפרטים.