מיי פיינגולד בקליפ Be Proud (צילום: טל אזולאי)
קפצה למוסקבה. מיי פיינגולד | צילום: טל אזולאי

מיי פיינגולד ממשיכה במסעה לאירוויזיון הקרוב. אחרי הביצוע החי הראשון וקליפ הסלפי המדובר, המריאה הזמרת לרוסיה למסיבת אירוויזיון גדולה. אמנם האירוע האמיתי יתקיים בקופנהגן בעוד שבועיים וחצי, אבל בינתיים בהרבה ערים ברחבי אירופה מתקיימות מסיבות אירוויזיון מפוארות, שנועדו לחמם את המעריצים והמשלחות לקראת התחרות.

רוסיה נראית בעיני רבים כיום כ"ילד הרע והבריון" של אירופה בעקבות הפלישה לחצי האי קרים. כדי לשפר את תדמיתם הזמינו במוסקבה את כל המתמודדים בתחרות הקרובה לערב גאלה. ככל הנראה, בגלל המצב הפוליטי והצבאי מול אוקראינה, הגיעו למוסקבה נציגים משש מדינות בלבד - מלטה, מולדובה, בלרוס, אזרביג'אן, סן מרינו וכמובן לראשונה באירוע הבינלאומי נציגת ישראל מיי פיינגולד. הרומנים והשבדים הבטיחו לבוא אך הבריזו.

Sweet Dreams

מיי פיינגולד הופיעה על הבמה עם שלושה שירים: שיר האירוויזיון "Same Heart" ושני קאברים, ל-"Sweet Dreams" של היורית'מיקס ו-"I Feel Love" של דונה סאמר. היא הניעה את הישבן, שרה היטב וזכתה לתשואות ושריקות מהקהל.

I Feel Love


Same Heart

נציגי המדינות לאירוויזיון ניפצו במסיבה גוש קרח גדול בתוכו הוטמן פסל בצורת לב האירוויזיון ועליו מוטבעים הדגלים של כל המדינות המשתתפות בתחרות. הפסל הזה יעשה את הדרך ממוסקבה לקופנהגן, שם יעניקו אותו התאומות טולמצ'בי המייצגות את רוסיה במתנה לאירופה, כסמל לאחדות ושלום. וד"ש לפוטין.

מיי פיינגולד תככב בכינוס השנתי של חובבי האירוויזיון

מיי פיינגולד צפויה להשתתף בעוד יומיים (חמישי) בכינוס השנתי של מועדון חובבי האירוויזיון הרשמי בישראל ("OGAE ISRAEL"), שפתוח לקהל הרחב ומתאחד עם ליין מסיבות האירוויזיון "אופוריה תל אביב". פיינגולד תהיה אורחת הכבוד של הכינוס ותקבל חברות לכל החיים במועדון הרשמי, כפי שקיבלו לפניה מורן מזור, חברי להקת "איזבו" ודפנה דקל.

הכינוס יתחיל בשעה 19:30 וחברי המועדון הישראלי ינקדו את שירי התחרות הקרובה, במסגרת הצבעות המועדון הרשמיות בכל אירופה. עד כה הצביעו 15 מועדונים וכרגע שוודיה מובילה, אוסטריה שנייה וישראל שלישית.

מיי פיינגולד תופיע במהלך המסיבה, שתיפתח בהמשך הערב, ועשויה לחשוף את הכוריאוגרפיה של הנאמבר לאירוויזיון. על הבמה יופיעו גם: ליאורה ("אמן"), ירון חדד ("זודיאק"), סי היימן וליהיא גרינר (קדם אירוויזיון 2013). ליאון שניידרובסקי יבצע מחווה לזמרת המזוקנת מאוסטריה שתייצג השנה את מדינתה. בין לבין יתקלטו די ג'יי רון כהן ודי ג'יי אור וקסמן.

גילוי נאות: ליאון קיכלר היה חבר בועדת האירוויזיון של רשות השידור, שבחרה במיי פיינגולד כנציגת ישראל. קיכלר גם חבר במועדון מעריצי האירוויזיון בישראל, ובעבר שימש בו בתפקיד סגן יושב ראש.