במהלך הקריירה שלה, בילי אייליש (17) דאגה להפגין את אהבתה כלפי כוכבי הפופ שהשפיעו עליה. בין היתר היא אירחה בלהיט שלה את ג'סטין ביבר, שיתפה פוסט מרגש על אבריל לווין ולאחרונה עלתה לבמה עם תלבושת עליה מודפסות תמונות של בריטני ספירס.

ראיון של בילי ששודר בסוף השבוע האחרון גרם לצופים רבים להאמין שבניגוד לציפיות, הזמרת הצעירה לא מחבבת במיוחד את ליידי גאגא. כשבילי נשאלה מה דעתה על שמלת הבשר המפורסמת שגאגא לבשה עבור טקס פרסי ה-VMA ב-2010, היא הבהירה למראיין שאותו לוק הגעיל אותה.


כבר מילדותה אייליש ניהלה אורח חיים טבעוני, לכן מעריציה טוענים שלא מדובר בהערה נגד גאגא אלא דעה לגיטימית עבור אדם כמוה. למרות זאת, מעריצים של ליידי גאגא בחרו לתקוף את הזמרת. בין התגובות החריפות שהגיעו בעקבות הקטע המדובר בראיון, ניתן למצוא משפטים כמו "ליידי גאגא סללה את הדרך בשביל בחורות מוזרות כמוך ואת מזלזל בה", "את בעצמך לובשת בגדים שעשויים מבעלי חיים, זה דוחה" ו"עוד סיבה לא להאזין למוזיקה שלה".

View this post on Instagram

El vestido de carne que @ladygaga uso en los VMA del 2010 es elegido como el look más memorable de una celebridad en la década según @entertainmenttonight ¿aún recuerdas este outfit que escandalizó al mundo? . . . . . . #ladygaga #gaga #littlemonster #vma #meatdress #hauslabs

A post shared by pop club (@popclubcl) on