חלפו כבר שלושה שבועות מאז שדרייק הוציא את אלבומו האחרון, "Scorpion", אבל נראה שהרעש סביבו רק הולך ומתעצם. בימים האחרונים הסינגל האחרון ששוחרר מתוכו, "In My Feelings", זכה לפופולריות רבה בזכות ריקוד שביצע עבורו מנחה התכנית "דה שיגי שואו". הריקוד הפך לוויראלי וגרם למעריצים רבים של הראפר, וביניהם לא מעט כוכבים, לנסות לבצע אותו.

When you and Bae #DoTheShiggy On Top of Cape Town on ur #Honeymoon. @DangeRussWilson #InMyFeelingsChallenge

A post shared by Ciara (@ciara) on

בין הכוכבים שהעלו סרטונים שלהם מבצעים את האתגר, אפשר למצוא את סיארה ובן זוגה (שחקן הפוטבול ראסל ווילסון), הזמרת טינאשה והקומיקאי קווין הארט, אבל הפוסט שזכה להתלהבות הרבה ביותר עד כה הוא זה שוויל סמית' פרסם במהלך ביקור שלו בבודפשט, הונגריה. הכוכב בן ה-49 החליט לעלות על הגג של גשר השלשלאות המפורסם בעיר וצלם משם את הביצוע שלו לריקוד המפורסם.

A post shared by @commentsbycelebs on

 עוד בזמן שעלה לגג, סמית' הודה בפני הצופים ש"אין סיכוי שזה חוקי". הסרטון שלו זכה ליותר מ-12 מיליון צפיות ולתגובות מפרגנות מצד כוכבים אחרים מהתעשייה, ביניהם ג'סטין טימברלייק, סיארה, טריי סונגז ודרייק בעצמו. הקליפ הרשמי של השיר צולם בשבוע שעבר ובוים על ידי קרינה אוונס, מי שאחראית לקליפים שליוו את להיטיו האחרונים של דרייק, "God's Plan" ו-"Nice For What".