כשמיילי סיירוס פרסמה בתחילת שבוע שעבר את רשימת השירים הצפויים באלבומה החדש "Plastic Hearts", המעריצים בעיקר התעכבו על שיתוף הפעולה שלה עם הזמרת הבריטית המצליחה דואה ליפה.  רבים מאותם מעריצים שיערו שייאלצו לחכות לשחרור האלבום בשביל לשמוע את הדואט, אבל סיירוס הפתיעה, ו-"Prisoner", השיר החדש של השתיים, יצא כבר בסופ"ש האחרון עם קליפ שממש לא עבר מתחת לרדאר.

השיר גרף עד כה כבר למעלה מ-10 מיליון צפיות ו-43 אלף תגובות ביוטיוב, ועוד מאות (אם לא אלפי) ציוצים תחת ההאשטג Prisoner# בטוויטר - וקשה לדעת ממה המעריצים התלהבו יותר: מהשיר עצמו או מהקליפ שמלווה אותו.

לטובת מי שלא הספיק עדיין לצפות ביצירת המופת הזאת, נספר שסיירוס וליפה מככבות בו על תקן כוכבות רוק שנמצאות במסע הופעות (ליפה היא זו שנוהגת באוטובוס, למי שתהה) אפל ופרוע למדי.

עד כמה פרוע? במהלך הקליפ השתיים נראות קרובות במיוחד, והשיא מגיע כשליפה מלקקת את הנוזל האדום שסיירוס שפכה על עצמה, והאחרונה מחזירה לה באותה מטבע. "אם הייתי מיילי סיירוס הייתי פשוט מנשקת את דואה ליפה", כתבה אחת המעריצות ביוטיוב, ואחרת הוסיפה: "פיזית אני כאן, אבל מנטלית אני בקליפ עושה שלישייה עם מיילי סיירוס ודואה ליפה".

למרות התגובות כאן למעלה, אנחנו מוכרחים להודות שהתגובה שהכי אהבנו (ובפער) הייתה: "המתח המיני הזה לוקח אותי בחזרה לדואט של שאקירה וריהאנה". בטוויטר אגב, המעריצים כבר הספיקו למלא את הרשת החברתית בסרטונים של השתיים נמרחות אחת על השנייה "ששש, אל תגידו את זה", כתבה מעריצה שהעלתה קטע מהקליפ שבו רואים את השתיים צמודות אחת לשנייה וצבר עד כה כ-628 אלף צפיות.

"אני שומע את זה באוטו, אני שומע את זה במקלחת, זה כל כך ממכר", כתב מעריץ אחר על השיר עצמו, וסרטונים נוספים שרצו תיעדו את האנרגיות הגבוהות על סט הצילומים, כשבסרטון אחד סיירוס נשמעת כאילו היא שרה על במה מול קהל, ובסרטון אחר היא וליפה רוקדות על הספה בצורה יוצאת דופן.

כאמור, השיר נבחר להיות הסינגל החדש שמקדם את האלבום הבא והשביעי של סיירוס שמתוכנן לצאת ב-27 בנובמבר. חוץ מדואה ליפה, גם בילי איידול וג'ואן ג'ט צפויות להשתתף בפרויקט המסקרן.