גאנס נ' רוזס - הופעה (צילום: אביחי לוי)
תוקף בעזרת מיקרופון. אקסל רוז בהופעה בישראל בקיץ שעבר | צילום: אביחי לוי

אקסל רוז, אחד שלא רואה ממטר, שבר למעריץ אוסטרלי את שתי שיניו הקדמיות באמצעות המיקרופון שלו, בהופעה של להקת גאנז נ' רוזס שהתקיימה במוצאי שבת בפרת' שבאוסטרליה. המעריץ, דארן רייט, החליט להגיש תביעה נגד הרוקר הותיק לאחר שנפצע בפיו כאשר רוז השליך את המיקרופון שלו לתוך הקהל בסיום ההופעה.

המעריץ סיפר לעיתון אוסטרלי שצוטט ב-NME: "האורות החזקים מהבמה והפיצוצים של הפירוטכניקה מנעו ממני לראות משהו. לפתע חטפתי מכה בפה. חשבתי שמישהו הכניס לי אגרוף לפנים. הייתי המום ולקח לי כמה שניות להבין מה קורה. הרגשתי חתיכות מהשיניים אצלי בתוך הפה, ואז מישהו זינק על הרגליים שלי כדי להרים משם את המיקרופון".

לדברי המעריץ הוא החל לבצע הליכים משפטיים כלפי אקסל רוז כדי שהסולן ייקח אחריות וישלם עבור טיפול שיתקן את שתי שיניו הקדמיות השבורות. לדבריו טיפולים אלה יימשכו חודשים ויעלו לו כחמשת אלפים דולר.

"אני לא חושב שהוא התכוון לעשות את זה, אבל המיקרופון נזרק לעברי במסלול ישיר ופגע בי קשה", אומר המעריץ. "המיקרופונים האל-חוטיים האלה לא קלים. אני מופתע שלא נפגעתי קשה יותר. לכל הפחות, אני רוצה שמישהו ישלם על תירון השיניים שלי".

המקדם של סיבוב ההופעות של גאנז נ' רוזס באוסטרליה, אנדרו מקמאנוס, יצר קשר עם המעריץ הפגוע, התנצל בפניו על התקרית והציע להעניק לו מיקרופון חתום על ידי אקסל רוז. דארן רייט דחה את ההצעה הצינית ואמר: "אני לא חושב שהמיקרופון הזה יתקן לי את השיניים".

כנראה שהמעריץ המסכן לא מבין שהוא הגיע לג'ונגל של אקסל רוז, שבטח היה שר לו עכשיו: "אל תבכה, בייבי".